Emirates,

Linie Emirates wznawiają loty do Londynu-Stansted

2.8.22 mm 0 Comments

Linie Emirates wznowiły usługi pasażerskie do Londynu-Stansted (STN), obsługując tym samym trzecie londyńskie lotnisko codziennym połączeniem. Przewoźnik ma rozbudowane plany zwiększenia przepustowości z pięciu lotów tygodniowo do jednego lotu dziennie.

 

Po powrocie usług do Stansted linie Emirates rozszerzyły swoją ofertę na trasie do/z Londynu, oferując dziewięć lotów dziennie, w tym sześć codziennych połączeń na Heathrow i dwa loty dziennie do Gatwick.* Dodatkowe loty zaspokoją zapotrzebowanie rynku i zaoferują klientom więcej możliwości podróżowania i lepsze połączenia tego lata.
Lotnisko Londyn-Stansted będzie obsługiwane przez szerokokadłubowy samolot Boeing 777-300ER wyposażony w słynny produkt pierwszej klasy „Game Changer”. Lot Emirates EK65 wystartuje z Dubaju o 08:50 i wyląduje w Londynie-Stansted o 13:30 czasu lokalnego. Lot powrotny, EK68, wystartuje z Londynu-Stansted o 21:10 i wyląduje w Dubaju o 7:10 następnego dnia czasu lokalnego.
Londyn-Stansted pozostaje kluczowym węzłem dla operacji pasażerskich i towarowych linii lotniczych Emirates. Codzienne połączenie zaoferuje klientom we wschodniej i południowo-wschodniej Wielkiej Brytanii więcej opcji lotów, elastyczność i wygodę podczas podróży z Emirates do ponad 130 miejsc docelowych.
Emirates latają obecnie na siedem lotnisk w Wielkiej Brytanii. Do października 2022 r. linia będzie obsługiwać kraj 110 lotami tygodniowo, w tym: sześć razy dziennie do Londynu Heathrow; codzienna usługa do Londynu-Stansted; dwa razy dziennie A380 do Gatwick; trzy razy dziennie do Manchesteru, w tym dwa razy dziennie A380 (od 1 października 2022 r.); dwa razy dziennie do Birmingham; pięć lotów tygodniowo do Newcastle; i codzienne połączenia do Glasgow.
Emirates obsługują obecnie również Londyn Gatwick z trzema codziennymi lotami do 3 sierpnia 2022 r. Dodatkowa częstotliwość odpowiada na zapotrzebowanie pasażerów dotkniętych zmianami przepustowości na rejsach z Londynu Heathrow.

*Linie Emirates obsługują obecnie lotnisko Londyn Gatwick z trzema rejsami dziennie do 3 sierpnia 2022 r.

0 comments: