Abu Zabi,

Abu Zabi, Fuerteventura, Madera... Gdzie jeszcze poleci w tym sezonie Wizz Air?

29.8.22 mm 0 Comments

Wizz Air oferuje ponad 200 tras z 10 lotnisk w Polsce do tętniących życiem miast, takich jak: Barcelona, Londyn, Paryż, Kopenhaga czy Madryt, a także do słonecznych przez cały rok miejsc: na Teneryfę, do Larnaki, Tel Awiwu oraz na Maltę. Teraz Wizz Air wznawia atrakcyjne połączenia z Polski oraz startuje z nowymi trasami.

 

Już od września linia ponownie zaoferuje loty na trasach z Katowic do Abu Zabi i Katanii oraz uruchomi nowe połączenie z Krakowa do Lyonu we Francji. W październiku linia poleci z Katowic i Warszawy na Fuerteventurę, ze stolicy Polski do Marrakeszu oraz uruchomione zostanie nowe połączenie z Warszawy na Maderę.
Ponadto Wizz Air uruchomił dziś promocję 100 000 miejsc za 19,99EUR* na wybrane loty i podróż między wrześniem a październikiem.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie. 

Bilety są dostępne już sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji.

0 comments: