EUROPA,

Niemcy | Rodzinne wakacje w Legoland Germany Resort

1.7.22 mm 0 Comments

To wyjątkowe miejsce na mapie Niemiec. Legoland Germany Resort jest najmłodszym i najbardziej nowoczesnym parkiem Legolandu w Europie. Znajdziemy go w miejscowości Günzburg, zaledwie 100 km na zachód od Monachium.

Do budowy Legoland Germany Resort w pobliżu Günzburga użyto 57 milionów klocków Lego. Znajduje się tu Miniland, w którym projektanci, z niezwykłą dbałością o szczegóły, odtworzyli europejskie miasta i krajobrazy.
 
Ponad 60 atrakcji zapewnia wszelkiego rodzaju zabawę i rozrywkę rodzinom z dziećmi w wieku od 2 do 12 lat. Na grzbiecie ognistego smoka pokonujesz kręty tor kolejki górskiej w „Krainie Rycerzy”, podczas gdy mali poszukiwacze przygód odkrywają „Dżunglę Lego”. A w świecie ninja ważne jest aktywowanie odpowiednich mocy, aby wraz z bohaterami przeżyć różnorodne przygody. Odwiedzający wyruszają na polowanie na przestępców w strefie tematycznej Wyobraźnia i biorą udział w niezwykłym wyścigu kolejką górską w strefie Lego X-Treme.
 
 
W parku można też nocować. Oferta zakwaterowania w stowarzyszonej wiosce wakacyjnej obejmuje Hotel Wyspa Piratów, tematyczne domki letniskowe, zamki i beczki kempingowe.


za germany.travel


0 comments: