Informacje,

Wizz Air uruchamia letni konkurs #wizzyouwerehere

23.6.22 mm 0 Comments

 Wizz Air ogłasza dzisiaj uruchomienie konkursu #WIZZYouWereHere na pokładach lotów z Warszawy 23 i 24 czerwca 2022 roku.


W kieszeniach foteli na wybranych lotach z Warszawy pasażerowie mogą znaleźć ramki do zdjęć. Aby wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę wygrania vouchera WIZZ o wartości 500 euro wystarczy zrobić zdjęcie w ramce i udostępnić je do 26 czerwca br. w poście na Instagramie oznaczając @wizzair hasztagiem #WIZZYouWereHere.


Natasha Seager-Smith, Senior Brand Manager w Wizz Air, powiedziała: - W Wizz Air zawsze zachęcamy naszych pasażerów do kolekcjonowania wspomnień z podróży, dlatego z radością ogłaszamy tego lata konkurs #WIZZYouWereHere. To doskonała okazja do podzielenia się na Instagramie ulubionymi momentami z podróży i jednocześnie szansa, aby wygrać voucher Wizz Air. Nie możemy doczekać się wpisów!
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie profilu publicznego i obserwowanie @wizzair na Instagramie. Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się na odwrocie ramki do zdjęć. Ze zwycięzcami skontaktujemy się bezpośrednio poprzez Instagram do 4 lipca 2022 roku.

0 comments: