Informacje,

Wizz Air rekrutuje pilotów

29.6.22 mm 0 Comments

 Wizz Air zaprasza wszystkich kandydatów na Dni Otwarte dla Pilotów, które odbędą się 1 lipca 2022 (piątek) w Warszawie. W pierwszych pięciu miesiącach 2022r. Wizz Air zatrudnił ponad 400 pilotów. Obecnie linia prowadzi rekrutację w całej swojej siatce dając możliwość rozwoju kariery tym, którzy wybrali do pracy biuro w chmurach.


W ramach akcji rekrutacyjnej pilotów, Wizz Air zorganizuje w Polsce dwa wydarzenia, które odbędą się w Warszawie w hotelu NOVOTEL Warsaw Airport w najbliższy piątek (1 lipca 2022) o godzinie 10:00 i 16:00. Kandydaci mogą wybrać jedną z sesji. Z tej okazji Wizz Air zaprosił do prezentacji dwóch wysoko wykwalifikowanych zawodowych pilotów. Kapitan Paweł Majek, który obecnie jest kapitanem szkolenia liniowego z ponad 14-letnim doświadczeniem w WIZZ oraz kapitan Dominik Punda, znana osobowość na polskiej scenie lotniczej przybliżą kandydatom pracę w Wizz Air. Rejestracja na wydarzenie nie jest obowiązkowa.

Wizz Air zatrudnia kapitanów, pierwszych oficerów i kadetów zarówno z uprawnieniami na typ samolotu, jak i bez uprawnień, za pośrednictwem strony internetowej linii lotniczej poświęconej rekrutacji pilotów Pilot Recruitment website. Piloci mają możliwość szybkiego awansu zawodowego od kadetów do pierwszych oficerów, a następnie do lewego fotela. Dostępnych jest również kilka innych stanowisk związanych z załogą lotniczą dla pilotów. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj
WIZZ dba o zachowanie kultury różnorodności – zatrudnia pracowników ponad 60 narodowości. Nieustannie trwa nabór w całej Europie i poza nią na 2022 rok i kolejne lata.
 
Program Dnia Otwartego
1. Prezentacja firmy, siatka połączeń i plany na przyszłość
2. Warunki szkolenia i zatrudnienia
3. Możliwości kariery, postępy, systemy wynagrodzeń i świadczenia
4. Sesja pytań i odpowiedzi


NADCHODZĄCE DNI OTWARTE WIZZ AIR DLA PILOTÓW

WARSZAWA

1 lipca godz. 10:00

NOVOTEL WARSAW AIRPORT HOTEL;
ul.1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa
0 comments: