atrakcje Dubaj,

Dubaj | Jak zwiedzać największe atrakcje za darmo

29.6.22 mm 0 Comments

Zwiedzanie największych atrakcji Dubaju za darmo? To możliwe! Klienci Emirates mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu do najpopularniejszych atrakcji Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a także z wielu ekscytujących ofert. Do Dubaju wraca też pełna lista atrakcji i zajęć rodzinnych związana z wydarzeniem: The Dubai Summer Surprises.

Klienci Emirates, niezależnie od tego czy przyjeżdżają kolejny raz do Dubaju, czy są tutaj po raz pierwszy, mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu do bardzo popularnych atrakcji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
 
Kultowy taras widokowy At the Top – Burj Khalifa: to możliwość zobaczenia zapierających dech w piersiach widoków z najwyższego budynku na świecie. Odkryty taras widokowy znajduje się na 124. i 125. piętrze kultowego Burj Khalifa, daje możliwość obejrzenia miasta z wysokości 555 metrów nad poziomem morza. Bezpłatne bilety wstępu obowiązują od 30 czerwca do 30 września 2022 roku
 
Promenada The Dubai Fountains Boardwalk: pływająca platforma pozwala odwiedzającym zbliżyć się do słynnych spektakli wodnych, muzycznych i świetlnych Burdż Chalifa
 
Louvre Abu Dhabi: jedna z najbardziej kultowych atrakcji kulturalnych ZEA, to okazja do zanurzenia się w setkach antyków, z których każdy pochodzi sprzed setek lat. Kolekcja obejmuje aż 167 dzieł sztuki autorstwa światowej sławy artystów.

Letnie oferty specjalne obowiązują podróżnych, którzy zarezerwują podróż powrotną do Dubaju w dowolnej klasie podróży między 28 czerwca a 11 lipca 2022 r. na podróż od 1 lipca 2022 r. do 30 września 2022 r.** Oferta jest również dostępna u niektórych agentów, a także w wybranych punktach Emirates Retail.
 

Doświadczaj miasta z Emirates: 

My Emirates Pass: karta pokładowa Emirates może również służyć jako karta zniżkowa. Przy okazaniu karty pokładowej i ważnego dowodu tożsamości można skorzystać ze zniżek w setkach sklepów, lokali gastronomicznych i punktów rozrywki w całym Dubaju. Oferta letnia obowiązuje do 30 września 2022 r
 
Partnerzy Skywards: członkowie programu lojalnościowego Emirates Skywards mogą gromadzić mile za codzienne wydatki w punktach sprzedaży detalicznej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wymieniać je na bilety w ramach nagrody, skorzystać z podwyższenia klasy podróży albo z biletów na koncerty i imprezy sportowe.
 

Zwiedzanie Dubaju

Dubaj to miejsce, w którym warto być w sezonie letnim. Goście mogą korzystać z ekscytujących rozrywek, bogatej oferty restauracji i sklepów. Odbywa się tutaj Dubai Summer Surprises – jedna z największych imprez rozrywkowych w mieście. To bogata oferta wydarzeń i zajęć dla rodzin, ekskluzywne oferty zakupów, a także możliwość uczestnictwa w konkursach i promocjach. Linie Emirates oferują możliwość podróży z Dubaju do ponad 130 miejsc docelowych.

Podróżowanie z Emirates

Emirates oferują usługi dla klientów we wszystkich klasach podróży. Podróżowanie z rodziną jest wygodne od samej odprawy i wejścia na pokład. Daje pierwszeństwo wejścia na pokład, rodziny mogą skorzystać z ponad 100 kanałów z treściami dla dzieci w nagradzanym systemie rozrywki pokładowej Emirates.

Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie pasażerów, linie Emirates wprowadziły kompleksowy zestaw środków bezpieczeństwa na każdym etapie podróży klienta. Linia lotnicza rozwija również technologię zbliżeniową, aby zapewnić jeszcze wygodniejsze opcje szybkiego przechodzenia przez formalności lotniskowe.
 
** Dotyczy jedynie biletów w obie strony, bilety lotnicze w jedną stronę nie są objęte ofertą.

0 comments: