Ambasador WIZZ,

Wizz Air z najnowszą załogą programu Ambasador WIZZ

5.5.22 mm 0 Comments

Wizz Air prezentuje polskich ambasadorów WIZZ, którzy będą oficjalnie reprezentować linię w latach 2022-2024. Aktualna edycja programu Ambasador WIZZ docenia personel pokładowy za wysoki poziom obsługi i uwagi skierowanej na klienta. Pasażerowie i fani linii mogą spotkać ambasadorów WIZZ na pokładzie samolotów Wizz Air.


Program Ambasador WIZZ jest wewnętrznym konkursem otwartym dla wszystkich członków personelu pokładowego, którzy co najmniej rok pracują w WIZZ. Nowo wybranych 20 ambasadorów linii będzie reprezentować swoje kraje bazowe i firmę podczas różnorodnych wydarzeń prasowych, uroczystości, dni kariery oraz wywiadów dla magazynów, stacji radiowych i telewizyjnych na całym świecie. Ambasadorzy WIZZ będą dzielić się swoim doświadczeniem z pracy, opowiadać o tym jak wygląda dzień załogi pokładowej, przedstawiać swoje ulubione kierunki z siatki WIZZ i opisywać najciekawsze usługi z oferty przewoźnika.

Nowych reprezentantów WIZZ warto obserwować w mediach społecznościowych, aby śledzić ich ekscytujące przygody. W Polsce przez kolejne 2 lata tę funkcję będą pełnić Marta i Wiola.
 
Marta i Wiola, reprezentantki Programu Ambasador WIZZ

Marta ukończyła fizjoterapię. Wcześniej pracowała w placówkach medycznych. Doświadczenie w pracy z ludźmi wykorzystuje każdego dnia w kontakcie z pasażerami na pokładzie. Marta rozpoczęła swoją zawodową przygodę z WIZZ 6 lat temu w bazie w Katowicach, a następnie przeniosła się do Warszawy. Od 2 lat pełni funkcję ambasadorki – w uznaniu za profesjonalizm i zaangażowanie została wybrana na kolejną kadencję. Marta pochodzi z pięknego Lublina, gdzie uwielbia wracać i odpoczywać. Jej największą pasją jest taniec. Wraz z zespołem zdobywa sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. – W lotnictwie najbardziej kocham brak rutyny. Codziennie spotykam fantastycznych ludzi i odwiedzam niesamowite miejsca. Jestem dumna ze swojej roli ambasadorki WIZZ i jednocześnie jest to dla mnie wielkim wyzwaniem. Do zobaczenia na pokładzie! Marta ma konta na kanałach społecznościowych: Instagram, Facebook.

Wiola studiowała dziennikarstwo i nauki społeczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pochodzi z Katowic. Pracuje w bazie Wizz Air na lotnisku Pyrzowice w Katowicach – kolebce linii Wizz Air. Do załogi dołączyła 6 lat temu i od tego czasu rozwija skrzydła w WIZZ. Wiola i jest miłośniczką podróży i przygód. Jej motto brzmi: "Don't make me walk when I want to fly!"Jej konta w mediach społecznościowych to: Instagram, Facebook, TikTok
 
Wizz Air nie zwalnia tempa i stale rozwija swoją działalność w Polsce i na świecie. Linia oferuje świetne warunki zatrudnienia dla kandydatów, którzy marzą o karierze w chmurach. Chcesz pracować w WIZZ? Sprawdź możliwości kariery.
- Naszym najcenniejszym zasobem są ludzie. Zespół Wizz Air to ponad 5500 pracowników. Wierzymy, że kluczem do naszego sukcesu jest wspaniały zespół dzielący pasję do lotnictwa i zaangażowanie w zapewnianiu pasażerom najwyższej jakości doświadczeń na pokładzie. Z dumą i radością przedstawiamy nowy zespół ambasadorów WIZZ, którzy będą „oficjalnymi twarzami” Wizz Air przez kolejne 2 lata. To ‘crème de la crème’ naszej załogi pokładowej. Będą reprezentować firmę w lokalnych społecznościach podczas imprez firmowych, a także dzielić się swoim życiem i przygodami w mediach społecznościowych. Zawsze z uśmiechem powitają Cię na pokładach samolotów WIZZ - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


0 comments: