Linie lotnicze,

Wizz Air ogłasza nową trasę z Wrocławia

21.10.21 mm 1 Comments

Wizz Air ogłasza dziś nową trasę z Polski na Wyspy Kanaryjskie. Od 22 grudnia linia będzie oferować cotygodniowe loty z Wrocławia na Lanzarote. Bilety są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej a ich ceny zaczynają się od 159zł*.

Wizz Air
 
Lanzarote to jedna z Wysp Kanaryjskich, położona na Oceanie Atlantyckim. Wyspa oferuje niezwykle różnorodny krajobraz. Dziedzictwo erupcji wulkanicznych to spektakularna sceneria formy i piękna. Oprócz wspaniałych krajobrazów wulkanicznych, Lanzarote zachwyci plażami ze złotym piaskiem i Przejrzystą wodą. Łagodny klimat sprawia, że wyspa jest idealnym miejscem na wakacje przez cały rok.

Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny. Materiał wideo podsumowujący i objaśniający nowe zasady można obejrzeć tu: tutaj.

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

Wizz Air stale rekrutuje członków załogi mówiących po polsku do swoich baz, w których linia lotnicza oferuje coraz większą liczbę miejsc pracy. Zainteresowani mogą aplikować w zakładce kariera Wizz Air.


NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z POLSKI

TRASA                                         DNI         CENY     OD* DATA
WROCŁAW-LANZAROTE     środa       159zł     22 grudnia 2021Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: - Z wielką przyjemnością informujemy dziś o najnowszej trasie z Polski na Wyspy Kanaryjskie. Połączenie Wizz Air z Portu Lotniczego Wrocław na Lanzarote rozszerza polską siatkę WIZZ i daje jeszcze więcej możliwości wszystkim pasażerom ze stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Wraz z Larnaką, Kutaisi, Reykjavikiem, Oslo czy Lanzarote, nasi pasażerowie podróżujący z Wrocławia mają obecnie szeroki wybór fantastycznych miejsc, do których mogą udać się na wymarzony urlop. Bilety na najnowsze połączenie i nie tylko, dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ!

- Wyspy Kanaryjskie od zawsze były popularną destynacją wśród naszych pasażerów. Cieszymy się, że teraz pojawiła się możliwość, by polecieć tam z liniami Wizz Air również zimą i wczesną wiosną. Połączenie to będzie z pewnością miłą niespodzianką w nowym rozkładzie lotów – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.1 komentarz:

  1. Szkoda, że nie dotyczy to Włoch :( W tym roku chcę jeszcze polecieć do Florencji i mam nadzieję, że uda mi się zrealizować swój plan. Mam wszystko przygotowane, sporo czytałem na https://florencja.pl/ o wycieczce do Florencji, aby wiedzieć gdzie znaleźć nocleg, co zwiedzić itd. Nasze wrocławskie lotnisko jest dobrze zorganizowane, mam nadzieję, że nie będzie żadnych opóźnień. Lecę tylko na 3 dni więc każda chwile jest cenna.

    OdpowiedzUsuń