Linie lotnicze,

Wizz Air znowił połączenia do niemal wszystkich krajów Europy

1.7.20 mm 0 Comments

Wizz Air wznowił loty z Polski do prawie wszystkich państw Unii Europejskiej, a także do krajów EFTA ( m.in. Islandia, Norwegia, Szwajcaria). Obecnie w siatce połączeń WIZZ z Polski dostępne są połączenia do najbardziej popularnych krajów jak m.in.: Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Gruzja, Islandia, Ukraina, Włochy, Norwegia, Wielka Brytania czy Hiszpania. Bilety dostępne są w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.


Zgodnie z ogłoszonym wczoraj rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów, przynajmniej do 14 lipca br. z i do Polski nie będzie można realizować połączeń do Portugalii i Szwecji.

***

Jednocześnie Wizz Air informuje, że wdrożenie dodatkowych procedur w zakresie higieny to wyraz troski linii o bezpieczeństwo i zdrowie pasażerów oraz załogi. Należy pamiętać o konieczności podróżowania w maseczce -  jest to obowiązek załogi oraz pasażerów. Ponadto członkowie załogi są zobowiązani do noszenia rękawiczek. Samoloty Wizz Air są regularnie poddawane procesowi zamgławiania kabiny z wykorzystaniem preparatów antywirusowych, a także  - przestrzegając rygorystycznego dziennego harmonogramu czyszczenia – wszystkie samoloty linii przechodzą nocną dezynfekcję również przy użyciu środków zwalczających wirusy. Załoga rozdaje pasażerom chusteczki dezynfekujące podczas wchodzenia na pokład; magazyny pokładowe zostały usunięte z kieszeni foteli. Pasażerowie są proszeni, w miarę możliwości, o dokonywanie płatności zbliżeniowych podczas zakupów na pokładzie. Należy zachować dystans fizyczny zgodnie z wytycznymi władz lokalnych oraz wykupować dodatkowe usługi online (m.in. bagaż rejestrowany, WIZZ Priority, usługa fast track), aby zminimalizować kontakt fizyczny na lotnisku.

Przypominamy, że bilety na wszystkie loty WIZZ dostępne są na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ.

- Jesteśmy dumni, że Wizz Air to pierwsza niskokosztowa linia lotnicza, która wznowiła loty komercyjne z Polski. Cieszymy się również, że przywróciliśmy działalność z Polski i tym samym możemy zapewnić właściwą obsługę naszym pasażerom. Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi długowyczekiwane podróże. Dzięki naszej stale rozwijającej się ofercie, Polacy mogą podróżować do takich wakacyjnych miejsc jak Grecja, Chorwacja, Bułgaria, Czarnogóra, Hiszpania, Islandia czy Cypr. Naszym głównym celem jest zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów i załogi. Wdrożyliśmy szereg procedur i środków ochronnych, aby zapewnić jak najlepsze warunki sanitarne naszym pasażerom i załodze. Jesteśmy gotowi powitać pasażerów na pokładzie - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

0 comments: