Best Western,

Nowe hotele dołączają do sieci Best Western

1.7.20 mm 1 Comments

Hotele Reymont w Łodzi, Hetman w Rzeszowie oraz Kopernik w Olsztynie będą funkcjonowały pod szyldem marki Best Western.

Hotel Reymont w Łodzi, Hotel Hetman w Rzeszowie, Hotel Kopernik w Olsztynie, Best Western, Hotele,
***

Ostatnie miesiące, które upłynęły pod znakiem pandemii były ogromnym wyzwaniem dla całej branży. Dlatego cieszy nas fakt, że możemy się pochwalić pozytywną wiadomością jaką jest dołączenie trzech nowych obiektów. Pełni nadziei na lepszą przyszłość, wierzymy głęboko, że sytuacja związana z koronawirusem kiedyś się skończy. Przynależność hotelu do sieci daje gościom pewność najwyższej jakości, bezpieczeństwa i czystości przypieczętowaną gwarancją globalnej marki Best Western, rozpoznawalnej na całym świecie. Ponadto bycie częścią Best Western jeszcze bardziej umocni pozycję wszystkich trzech obiektów na rynkach, na których prowadzą one swoją działalność. Jestem przekonana, że hotele Reymont, Hetman i Kopernik, oferujące wysoką jakość i wspaniałą obsługę klienta, mają przed sobą wiele możliwości w branży hotelarskiej. Mocno wierzę w gościnność i hotelarzy. Nie mam wątpliwości; podniesiemy się ponownie, a pandemia nas nie powstrzyma. Nowe partnerstwa i projekty wzmacniają naszą pewność w lepszą przyszłość – powiedziała Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzająca BWH Hotel Group na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że pomimo kryzysu związanego z pandemią koronawirusa Polski Holding Hotelowy nieprzerwanie inwestuje w dalszy rozwój swoich obiektów, zgodnie z założeniami biznes planu. Dokonaliśmy wnikliwej analizy rynku i uznaliśmy, że marka Best Western doskonale pasuje do hoteli Reymont w Łodzi, Hetman w Rzeszowie oraz Kopernik w Olsztynie. Jestem przekonany, że globalna marka Best Western wzmocni pozycję wszystkich trzech obiektów na lokalnych rynkach. Mamy już spore doświadczenie we wprowadzaniu nowych brandów na polski rynek, jako pionierzy otwieraliśmy hotele pod markami: Courtyard by Marriott, Hampton by Hilton, Renaissance, czy Moxy – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, Prezes spółki Polskiego Holdingu Hotelowego i AMW Hotele.


Hotel Reymont, Łódź 

Hotel Reymont położony jest w centrum Łodzi, w pobliżu Manufaktury, jednej ze znanych galerii handlowo-rozrywkowych w mieście. Łącznie 72 pokoje hotelowe zostały urządzone klasycznie i wyposażone w wygodne biurka do pracy z myślą o gościach biznesowych. Rodzinny pobyt ułatwiają, przygotowane specjalnie na potrzeby małych gości, łóżeczka dziecięce oraz dostawki. Obiekt oferuje także możliwość skorzystania z usług fryzjerskich, kosmetycznych, masażu oraz bezpłatnego parkingu.


Hotel Hetman, Rzeszów  

Hotel Hetman znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum Rzeszowa. Dobra lokalizacja jest atutem zarówno dla klientów przybywających w celach biznesowych, jak i turystycznych. Hotel oferuje 58 przestronnych, jasnych pokoi. Część pokoi posiada także aneks kuchenny, zapewniający komfortowe warunki rodzinom z dziećmi. W hotelu znajduje się również siłownia oraz parking.


Hotel Kopernik, Olsztyn

Doskonała lokalizacja w samym sercu Olsztyna, tuż obok Starego Miasta sprawia, że Hotel Kopernik jest idealnym miejscem spotkań biznesowych i pobytów wypoczynkowych. Hotel jest najnowocześniejszym Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w mieście. Do dyspozycji gości są 83 pokoje, nowoczesne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, klimatyczna restauracja oraz parking podziemny.

1 komentarz:

  1. 32 year-old Administrative Officer Jamal Cater, hailing from Vancouver enjoys watching movies like Funny Bones and Horseback riding. Took a trip to Catalan Romanesque Churches of the Vall de BoíFortresses and Group of Monuments and drives a Jaguar D-Type. dlaczego nie dowiedziec sie wiecej

    OdpowiedzUsuń