Emirates,

Linie Emirates zwiększą swój zasięg w Meksyku w ramach umowy z Interjet Airlines

6.12.19 mm 0 Comments

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, podpisały rozszerzoną umowę interline z Interjet Airlines, jedną z najdynamiczniej rozwijających się linii lotniczych w Ameryce Północnej. Umowa zapewni dostęp do nowych tras i miast podróżującym w obrębie Meksyku, Zatoki Perskiej, Bliskiego Wschodu i nie tylko.

fot. Emirates
Od tej pory pasażerowie Emirates mogą na jednym bilecie polecieć przez stolicę Meksyku do kierunków obsługiwanych przez Interjet, takich jak León/Guanajuato, Culiacán, Cancún, Chihuahua, Guadalajara, Mérida, Monterrey, Puerto Vallarta, Tampico, Tuxtla Gutiérrez, Tijuana i Villahermosa. Podobnie pasażerowie Interjet będą mogli wygodnie podróżować do kierunków Emirates na Bliskim i Dalekim Wschodzie, w Hiszpanii, Azji Południowo-Wschodniej i Afryce Północnej.


Linie Emirates i Interjet nawiązały współpracę w kwietniu 2019 roku, podpisując jednostronną umowę interline pozwalającą lecącym z 12 lotnisk obsługiwanych przez Emirates w USA na podróż do stolicy Meksyku linią Interjet. Dzięki rozszerzeniu współpracy pasażerowie Emirates zyskują również dostęp do rozbudowanej siatki połączeń Interjet w Meksyku i 12 kierunków poza stolicą kraju. Ponadto nowa umowa z Interjet Airlines zapewni pasażerom Emirates wybór przeszło 15 kierunków zagranicznych z regionów poza miastem Meksyk.

9 grudnia tego roku linie Emirates uruchomią nowe, codzienne połączenie z Dubaju (DXB) do portu lotniczego im. Benita Juáreza w Meksyku (MEX) przez Barcelonę (BCN). Klienci Interjet mogą już rezerwować loty na stronie internetowej Emirates oraz w internetowych lub stacjonarnych biurach podróży, korzystając z wygody podróży na jednym bilecie i jednolitych zasad przewozu bagażu.

0 comments: