Emirates,

Linie Emirates z nagrodą za najlepszy personel pokładowy na świecie na gali World Travel Awards 2019

10.12.19 mm 0 Comments

Linie Emirates otrzymały nagrodę za najlepszy personel pokładowy na świecie na tegorocznej gali finałowej World Travel Awards (WTA). Wydarzenie było zwieńczeniem corocznych poszukiwań najlepszych organizacji w branży transportowej i turystycznej na świecie, wyłanianych spośród zwycięzców sześciu edycji regionalnych WTA. Przewoźnik zdobył także tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie w kategorii klasa ekonomiczna.

Emirates, najlepszy personel pokładowy na świecie, World Travel Awards,
Emirates
 – Jesteśmy niezmiernie dumni z naszego personelu pokładowego, w którym pracują przedstawiciele ponad 160 krajów. Każdego dnia na przeszło 530 rejsach na sześciu kontynentach świadczą wysokiej jakości usługi z entuzjazmem, poświęceniem i profesjonalizmem, zapewniając naszym pasażerom niezapomnianą, bezpieczną i wygodną podróż – powiedział Adel Al Redha, dyrektor operacyjny linii Emirates.

Wywodzący się z różnych środowisk członkowie personelu pokładowego akceptują różnorodność i czynią z niej swoją zaletę, współpracując w czasie każdego lotu, aby zagwarantować jak najwyższą jakość podróży. Tytuł najlepszego personelu pokładowego to wspaniałe uhonorowanie ich pracy, dlatego chcielibyśmy podziękować naszym klientom i partnerom z branży za to wyróżnienie.

Cieszymy się także z nagrody przyznanej nam za klasę ekonomiczną, która pozostaje jednym z najlepszych produktów w swojej kategorii pod względem bogactwa oferty – dodał Adel Al Redha.
Oprócz obsługi personelu pokładowego na najwyższym poziomie, pasażerowie Emirates mogą liczyć także na wysokie limity bagażu, bezpłatne napoje i posiłki przygotowywane przez najlepszych kucharzy, bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi, dzięki któremu pozostaną w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi w czasie lotu, a także ponad 4,5 tys. kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, muzyką i podcastami na największych ekranach indywidualnych w branży w nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice.

W czasie tegorocznej gali WTA dla Bliskiego Wschodu linie Emirates zdobyły nagrody w kategoriach najlepsza linia lotnicza regionu, najlepsza marka linii lotniczych, najlepszy program lojalnościowy linii lotniczych, najlepsza strona internetowa linii lotniczych oraz najlepsza poczekalnia lotniskowa – klasa biznes.

Nagrody World Travel Awards od 26 lat przyznawane są za wybitne osiągnięcia we wszystkich sektorach branży turystycznej. Więcej informacji na temat World Travel Awards można znaleźć na stronie: www.worldtravelawards.com

0 comments: