Emirates,

Emirates | Specjalna promocja na loty z Warszawy w pierwszej klasie

7.10.19 mm 0 Comments

   

Do 14 października trwa promocja na loty Emirates w pierwszej klasie do wybranych popularnych miejsc na świecie.Lot pierwszą klasą Emirates to luksus na każdym etapie podróży. Pasażerowie mają zapewnioną usługę prywatnego kierowcy, który zawiezie ich na lotnisko, a także z powrotem pod sam dom. Mogą również skorzystać z opcji Fast Track, czyli szybkiej ścieżki odprawy i ekskluzywnej poczekalni lotniskowej. Mają też pierwszeństwo wejścia na pokład, gdzie zostaną przywitani lampką szampana. Podczas podróży pasażerowie pierwszej klasy mogą spróbować najlepszych win i przekąsek, takich jak kawior, szampan czy ekskluzywny koniak. System rozrywki pokładowej ice z ponad 4500 kanałami zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie.

Emirates, Emirates promocja klasa biznes, Emirates promocja, Emirates prywatny kierowca, Fast Track Emirates, Fast Track lotnisko,
fot. Emirates


Oferta obejmuje loty z Warszawy realizowane nie później niż 12 grudnia i zarezerwowane pomiędzy 19 września a 14 października.


Przykładowe kierunki objęte promocją Emirates:

Kierunek
Pierwsza klasa (PLN)
Bangkok
13 429
Kolombo
18 526
Kapsztad
16 973
Denpasar
16 609
Hanoi
15 202
Hong Kong
14 713
Male
21 356
Manila
18 588
Osaka
16 651
Tajpej
14 413

Loty wyjątkową pierwszą klasą


Do miejsc takich jak Malediwy można lecieć pierwszą klasą w unikatowych prywatnych kabinach, które powstały we współpracy z Mercedes-Benz. Są to całkowicie obudowane pomieszczenia z przesuwnymi drzwiami o powierzchni do 12 m2, zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort i prywatność podczas podróży. Fotele można rozłożyć, zamieniając je w wygodne łóżko. Zastosowano w nich rozwiązanie „zero-gravity” inspirowane technologią NASA, dające uczucie nieważkości podczas lotu.

Osoby, które od zawsze marzyły, aby odkryć niezwykłą kulturę i klimat Hong Kongu mają teraz ku temu niepowtarzalną okazję. Wśród kierunków objętych promocją znajduje się też Bali słynące z białych plaż i turkusowego morza czy tętniące życiem Hanoi.

0 comments: