Japońskie kapsuły,

Japońskie kapsuły do spania w Stena Line

28.3.19 mm 0 CommentsSzwedzki armator Stena Line ciągle poszukuje nowych, atrakcyjnych i przełomowych produktów oraz usług dla swoich klientów. Najnowszym pomysłem Stena Line są jednoosobowe miejsca do spania inspirowane japońskimi hotelami kapsułowymi. Zostały one zamontowane na statkach kursujących na linii promowej między Rostockiem w Niemczech i Trelleborgiem w Szwecji.Stena Line to pierwszy operator promowy oferujący swoim klientom nową innowacyjną usługę: miejsca do spania w stylu japońskich hoteli kapsułowych. To nowy, ekonomiczny sposób na sen i odpoczynek podczas rejsu. Miejsca można rezerwować już od dziś, a pierwsi pasażerowie skorzystają z nich 1 kwietnia tego roku.

Japońskie kapsuły, Stena Line, Stena Line nocleg, Szwecja, Stena Line kabina, kapsuły do spania,
fot. Stena Line

Japońskie kapsuły, Stena Line, Stena Line nocleg, Szwecja, Stena Line kabina, kapsuły do spania,
fot. Stena Line

 

- Tę innowacyjną ofertę kierujemy do osób zwracających uwagę na niskie koszty podróży, ale ceniących sobie także komfort i prywatność - mówi Martin Wahl, Travel Commercial Manager w Stena Line w Niemczech.

Kapsuły mają powierzchnię 2 m2, są jednoosobowe. Bagaż może być przechowywany w zewnętrznych zamykanych szafkach. Przestrzeń sypialniana wyposażona jest w materac i pościel, a także klimatyzację, stację ładowania komórek oraz WiFi.

- To świetny sposób na tanią i wygodną wycieczkę do Szwecji, zwłaszcza dla młodych ludzi, podróżujących z plecakiem i namiotem. Z tej nowoczesnej formy wypoczynku na statku mogą też korzystać pasażerowie, udający się na krótkie wyjazdy - dodaje Martin Wahl.

Podróż między Rostockiem a Trelleborgiem trwa około 6 godzin. Jest to jedna z najpopularniejszych tras między Niemcami a Szwecją, zwłaszcza w sezonie letnim.

0 comments: