Linie lotnicze,

LOT. Wielka promocja. Bilety już od 199 zł

19.9.18 mm 0 Comments


LOT uruchomił promocję na wszystkie rejsy w swojej siatce połączeń. Promocja przewoźnika umożliwia pasażerom podróż do Europy, Azji i Ameryki Północnej w niezwykle przystępnych cenach. Od dzisiaj można zdobyć bilety na połączenia w ponad 100 kierunkach LOT-u na świecie.


Przez kolejnych 9 dni, bilety na podróż tam i z powrotem w wielu kierunkach jak Ryga, Budapeszt, Wilno, Berlin dostępne są w niskich cenach. Promocja trwa do 28 września i obejmuje ofertę połączeń z Warszawy i wielu innych miast w Polsce. 

 

fot. PLL LOTPromocja LOT-u umożliwia pasażerom podróż do Europy, Azji i Ameryki Północnej w niezwykle przystępnych cenach. Od dzisiaj można zdobyć bilety na połączenia w ponad 100 kierunkach LOT-u na świecie.

Oferta dotyczy nie tylko podróży rozpoczynających się w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce, takich jak Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin czy Bydgoszcz. Na przykład połączenie z Wrocławia czy Lublina do Tel Awiwu i z powrotem dostępne będzie już od 249 PLN. Z kolei bilety na podróż na trasie Poznań-Pekin można znaleźć w cenie od 1899 PLN.

LOT oferuje aż 3 klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Class i LOT Economy Class. Ponadto LOT dysponuje jedną z najmłodszych flot w Europie, a rejsy do USA, Chin, Kanady i Japonii wykonuje najnowocześniejszymi samolotami świata – Boeingami 787 Dreamliner.

LOT intensywnie się rozwija – dzięki stale poszerzanej od początku roku ofercie połączeń, pasażerowie już dziś mogą planować podróż w ponad 100 nowych, niezwykłych kierunkach podróży, takich jak Newark, Los Angeles czy Miami.

Promocja trwa między 19 a 28 września 2018 roku i obejmuje wszystkie połączenia dostępne w ofercie LOT-u. W podróż można wyruszyć w okresie od 15 stycznia do 31 marca 2019. Promocje dotyczą podróży rozpoczynające się z wybranych miast w Polsce, jak również połączeń transferowych z wybranych miast zagranicą, z krótką i przesiadką na Lotnisku Chopina w Warszawie.

0 comments: