Dwór Złotopolska Dolina,

Piękne wnętrza i co jeszcze? Najlepsze miejsce na wesele

5.8.18 mm 0 Comments


Piękne wnętrza i dobra kuchnia to jedne z kluczowych składników przepisu na udane przyjęcie weselne. Jednak dziś, aby spełnić marzenia młodych par, równie istotna jest otwartość obiektu na kreatywne pomysły, kompleksowa obsługa czy możliwość ciekawej aranżacji wnętrz. O tym, na co zwrócić uwagę opowiadają nowożeńcy i eksperci, m.in. znana z perfekcyjnego stylu Małgorzata Rozenek.REALIZACJA KREATYWNYCH POMYSŁÓWPrzy planowaniu zaślubin i wesela dobra lokalizacja, ładne wnętrza czy wybór menu wydają się naturalne i są wpisane w harmonogram standardowych działań. Jednak wraz z rozwojem nowych trendów, potrzeby młodych par zmieniają się. Coraz częściej, pary planujące wymarzone wesele przychodzą z głową pełną pomysłów z Instagrama czy Pinteresta, dlatego obiekt musi być przygotowany na realizację wszelkich niestandardowych koncepcji– podkreśla Jakub Urbaniak, ekspert w zakresie organizacji przyjęć weselnych, właściciel Dworu Złotopolska Dolina i Rezydencji Miętowe Wzgórza.

Dwór Złotopolska Dolina

Dwór Złotopolska Dolina


Słynąca z perfekcyjnego stylu Małgorzata Rozenek, która zmierzyła się na początku wakacji z organizacją inspirujących warsztatów dla kobiet w Rezydencji Miętowe Wzgórza i Dworze Złotopolska Dolina, zwróciła uwagę na dużą elastyczność obiektów w kwestiach organizacyjnych, jak podkreśliła - Właściciele są w stanie zrealizować pomysły najbardziej wymagających młodych par czy kreatywne scenariusze spotkań i warsztatów. Nie bez znaczenia są również architektoniczne walory obu miejsc
– Zarówno Miętowe Wzgórza, jak i Złotopolska Dolina mają wiele możliwości aranżacji wnętrz – wspomina Małgorzata Rozenek.

„NIEMOŻLIWE” NIE ISTNIEJE- Młode pary rezerwują salę często nawet 2 lata przed weselem, w tym czasie pojawiają się nowe pomysły i potrzeby. Warto więc upewnić się, że przez cały ten czas będziemy mieć zapewniony kontakt z menagerem reprezentującym lokal. Wychodzimy z założenia, że ostatnia rzecz, jaką chcą słyszeć, to, że coś jest niemożliwe do wykonania. Dlatego staramy się wychodzić naprzeciw ich życzeniom i potrzebom. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – opowiada Jakub Urbaniak.

Takie podejście obiektu zdejmuje z barków przyszłych nowożeńców dużą część przygotowań, a pomoc w organizacji wesela może być różna – od wynajęcia DJ’a po organizację dodatkowych atrakcji - wszystko zależy od oczekiwań młodych.

OFERTA DOPASOWANA DO POTRZEB I MOŻLIWOŚCIUmiejętność optymalnego dopasowania oferty do kombinacji oczekiwań i budżetu, którym dysponują często bardzo młodzi ludzie, to kolejna ważna cecha dobrego lokalu. Doświadczony menager zrozumie potrzeby i zaproponuje satysfakcjonujące rozwiązanie, sprawiając, że przygotowania do ślubu przebiegną bez zbędnego stresu.
Zofia i Rafał, którzy przyjęcie weselne celebrowali kilka miesięcy temu, wspominają swoją przygodę z Dworem Złotopolska Dolina -kiedy dwa lata temu, jeszcze jako studenci szukaliśmy miejsca na przyjęcie weselne, przytłaczały nas warszawskie klubowe lokale, a takie miejsce jak Złotopolska Dolina, w której swoje wesele urządzili m.in. Robert i Anna Lewandowscy, wydawało się być poza naszym zasięgiem. Nic bardziej mylnego – menager poznał nasze możliwości i zaproponował kilka rozwiązań, jak piątkowy termin, dzięki czemu jeszcze tego samego dnia podjęliśmy decyzję o wyborze miejsca.
Powyższe zestawienie, to tylko niektóre ze szczegółów, które mogą odegrać dużą rolę w tym, jak wypadnie nasz „wielki dzień”. Ich sprawdzenie nic nie kosztuje, a nierzadko sprawi, że przyjęcie weselne naprawdę przebiegnie tak, jak sobie to wyobrażaliśmy.

Dodatkowe informacje
 
Dwór Złotopolska Dolina, to położone 30 minut od Warszawy i 6 km od lotniska w Modlinie zaciszne, urokliwe miejsce. Otoczone Lasem Złotopolskim, leżące w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi, o niezwykłych walorach krajobrazowych. Jest idealne na przyjęcie weselne. Wybrali je m.in. Anna i Robert Lewandowscy w czerwcu 2012 roku.
Dwór Złotopolska Dolina prowadzony jest przez młodych, kreatywnych ludzi, którzy są w stanie zorganizować przyjęcie na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta. Służą również doradztwem w zakresie organizacji oprawy ślubno - weselnej.
Więcej informacji o Dworze Złotopolska Dolina na: http://www.zlotopolskadolina.pl/.0 comments: