hotel w Sopocie,

Hotele Sofitel | Baśniowe akcenty w świecie małego księcia

25.7.18 mm 0 Comments


Hotele Sofitel zapraszają do odkrywania świata The Magnifique Family. Ta wyjątkowa oferta nawiązująca do przygód Małego Księcia, bohatera opowieści Antoine’a de Saint-Exupery’ego, jest przepisem na luksusowe, rodzinne wakacje


The Magnifique Family


Oferowany przez zlokalizowane w Warszawie, Sopocie i Wrocławiu luksusowe hotele Sofitel pakiet The Magnifique Family obejmuje zakwaterowanie w dwóch pokojach (drugi pokój dla dzieci dostępny jest z 50-procentowym rabatem). W zależności od dostępności pokoje są połączone lub położone w bezpośrednim sąsiedztwie. Mali goście w wieku do 12 roku życia, dzielący pokój z rodzicami, korzystają z bezpłatnego zakwaterowania i specjalnego menu śniadaniowego. Pozostające pod opieką rodziców starsze dzieci w wieku 8-16 lat zostaną zakwaterowane w drugim pokoju.Sofitel Grand Sopot

Sofitel Grand Sopot

Sofitel Warsaw Victoria

Sofitel Warsaw Victoria

Sofitel Wroclaw Old Town


Mały Książę dla dzieci i rodzinne atrakcje


W czasie wakacji z Magnifique Family hotele Sofitel dbają o nawiązujące do przygód Małego Księcia baśniowe akcenty umilające pobyt małym gościom. Na dzieci czekają gry hotelowe, powitalne zdrowe przekąski i specjalne zaadresowane do nich listy w formie wierszy. Wieczorne rytuały uprzyjemniają wesołe karteczki z życzeniami dobrej nocy, a nad dobrym snem małych gości czuwają przyjacielskie hotelowe misie.

Każdy z trzech Sofiteli w Polsce oferuje również dodatkowe atrakcje i udogodnienia dla dzieci i rodzin. Położony tuż przy plaży i zabytkowym molo, z niesamowitym widokiem na morze, Sofitel Grand Sopot dbając o kreatywne spędzanie czasu, przygotował kącik zabaw z kolorowymi mebelkami i akcesoriami do malowania. Zarówno dzieci, jak i rodzice będą zachwyceni prywatną plażą oraz otaczającym hotel bajecznym ogrodem z fontannami.
Sofitel Warsaw Victoria przygotował dla najmłodszych kolorowe książki, które można wypożyczyć do pokoju i przenieść się do świata baśni i fantazji.
Łącząc francuską elegancję z położeniem w sercu starego miasta, tuż obok zabytkowego rynku i Odry, Sofitel Wroclaw Old Town stanowi doskonałą bazę do rodzinnego zwiedzania miasta. Organizację wypoczynku z maluchami ułatwią rodzicom dostępne akcesoria, jak wózek dla dzieci, gry planszowe czy podgrzewacze dla butelek.

0 comments: