atrakcje dla dzieci,

Niemcy | Europa-Park w Rust

21.3.18 mm 0 Comments


Europa-Park w badeńskiej miejscowości Rust, między Freiburgiem w Breisgau a Offenburgiem, od lat jest miejscem udanej rozrywki dla małych i dużych. To drugi pod względem wielkości park rozrywki w Europie, ale też jeden z niewielu czynnych również zimą. Obok Miniatur Wunderland w Hamburgu to jedna z większych atrakcji Niemiec.


Jakość rozrywki pierwsza klasa – kto się tutaj pojawia, oczekuje przede wszystkim jednego – doskonałej zabawy! W Europa-Park na ok. 95 hektarach czekają ekscytujące przeżycia. Ten olbrzymi obiekt spełni niemal każde marzenie i od lat należy do cieszących się największą popularnością parków rozrywki dla rodzin. 

 

Europa Park, Rust, Niemcy, atrakcje dla dzieci, symulator lotów, kino 4D, Wodan, dzika rzeka, kolejka górska, Europa Park atrakcje,
fot. germany.travel
Europa Park, Rust, Niemcy, atrakcje dla dzieci, symulator lotów, kino 4D, Wodan, dzika rzeka, kolejka górska, Europa Park atrakcje,
fot. germany.travel
Europa Park, Rust, Niemcy, atrakcje dla dzieci, symulator lotów, kino 4D, Wodan, dzika rzeka, kolejka górska, Europa Park atrakcje,
fot. germany.trave


Połączenie wystrzałowego lunaparku, ciekawych stref tematycznych, przepięknych parków i do tego ponad dziesięć fantastycznych widowisk ze wspaniałym programem, na przykład teatr dla dzieci, rewia na lodzie i teatr rozmaitości – ta miejscowość wypoczynkowa zadowoli niemal każdego, spełniając różne zachcianki związane z rozrywką i zabawą. Już na wejściu gości wita wielka postać maskotki parku – euro-mysz.

Czytaj też
Niemcy | Las Bawarski i jego atrakcje 
Niemcy | Wypoczynek w Schwarzwaldzie
Lipsk: miasto Jana Sebastiana Bacha
Park Mużakowski: Od pomysłu do bankructwa


Wewnątrz teren parku jest podzielony na europejskie strefy tematyczne, wypełnione ponad 100 atrakcjami i fantastycznymi pokazami, które przerastają najśmielsze oczekiwania. „Silver Star”, czyli zapierająca dech w piersiach, widoczna z dala i największa w Europie kolejka górska czy gigantyczna, pędząca z prędkością ponad 100 km/h kolejka drewniana „Wodan-Timburcoaster”, dzika rzeka, wodne kolejki górskie i kolejka pętlowa – wszystkie te atrakcje zapewnią najlepszą zabawę oraz niezły dreszczyk emocji.

Równie duże emocje panują na symulatorze lotów, w kinie 4D oraz na wielu innych stacjach rozrywki. Ważną rolę odgrywają tu również punkty gastronomiczne. Kto woli spokojniejszą rozrywkę, może usiąść za kierownicą zabytkowego samochodu i ruszyć w nostalgiczną przejażdżkę. Od końca listopada do początku stycznia park zamienia się w bajeczny zimowy krajobraz z licznymi romantycznymi atrakcjami świątecznymi, adwentowymi i sylwestrowymi. Europa-Park w Rust – niemiecki park rozrywki w najlepszym wydaniu i doskonała zabawa na każdym kroku – tu trzeba po prostu bywać regularnie!

Informacje
  • Obiekt czynny przez cały rok z wyjątkiem 24.12. i 25.12.
  • Obiekt bez barier architektonicznych
  • Wypożyczalnia wózków inwalidzkich (konieczna rezerwacja)

0 comments: