Dortmund,

Wizz Air poleci na trasie Poznań - Dortmund

28.2.18 mm 0 Comments

Wizz Air rozpoczyna loty loty na trasie Poznań-Dortmund. Nowe połączenie zostanie uruchomione 25 marca. Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com. Ceny zaczynają się od 39 PLN*.


Pierwszy lot Wizz Air z Poznania odbył się w 2005 roku. Od tego czasu ponad 4 mln pasażerów skorzystało z niskokosztowej oferty WIZZ w poznańskiej siatce połączeń. Linia ma dwa samoloty w bazie w Poznaniu i zatrudnia 70-osobową załogę, która zapewnia doskonałą obsługę podczas każdego lotu WIZZ. W 2018 roku w ofercie Wizz Air na loty z oraz do Poznania jest 680 000 miejsc w sprzedaży, co stanowi wzrost o 20% w porównaniu z poprzednim rokiem.

 
Wizz, wizzair, Niemcy, Dortmund, Poznań, Linie lotnicze,
fot. materiały prasowe
Wraz z nową ofertą do Dortmundu, Wizz Air obecnie łączy Poznań z 12 miastami w dziewięciu krajach.

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z POZNANIA:

Kierunek       -> Częstotliwość                      -> Data rozpoczęcia      -> Ceny od*
Dortmund      wtorek, czwartek, sobota**      niedziela 25 marca       39 PLN

- Cieszymy się, że możemy przekazać dziś tak wspaniałe wiadomości naszym klientom w Poznaniu. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie, uruchamiamy nasze długo oczekiwane połączenie z Dortmundem wcześniej niż planowano, bo już pod koniec marca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, dostarczając wygodną i niskokosztową możliwość podróży dla osób podróżujących zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład! - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


0 comments: