Austria,

Wizz Air poleci na trasie Gdańsk - Wiedeń

9.1.18 mm 0 Comments

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła nową trasę. Tym razem zabierze swoich pasażerów z Gdańska do Wiednia. 


Nadchodzące połączenie WIZZ zostanie uruchomione 27 kwietnia, a loty będą odbywać się 4 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. To doskonała okazja dla podróżujących z Polski, aby odkryć jedno z największych centrów kulturalnych Europy. Ceny biletów zaczynają się już od 89 PLN*.

fot. WIZZ


Wiedeń, stolica Austrii to idealny kierunek dla tych, którzy podziwiają architekturę barokową i cesarskie pałace. Bogactwo wrażeń gwarantuje szansa poznania wiedeńskich arcydzieł muzycznych i artystycznych, tętniące życiem kolorowe sceny oraz kawiarnie.
Odpowiadając na oczekiwania klientów i dążąc do zwiększania możliwości podróżowania w przystępnych cenach, WIZZ rozszerza siatkę połączeń z Polski oferując w 2018 roku w sumie 166 tras do 30 krajów z 8 polskich lotnisk oraz stymulując tym samym rozwój turystyki i umacnianie relacji biznesowych między krajami.


Przeczytaj
Wiedeń, jakiego nie znacie
Germknödel | Austria na talerzu
Austria | Siedem kulinarnych powodów, by odwiedzić Karyntię


 - W WIZZ stale szukamy możliwości rozwoju naszej siatki połączeń z Gdańska, aby móc oferować coraz większej ilości klientów podróże lotnicze w naprawdę przystępnych cenach w połączeniu z doskonałym serwisem na pokładzie. Dzisiaj ogłaszamy długo oczekiwaną trasę z Gdańska do Wiednia, która zostanie uruchomiona w kwietniu 2018 roku i będzie świetnym wyborem na wakacje. Ponadto, jesienią ogłosiliśmy niskokosztową trasę, która jesienią 2018 połączy Gdańsk i Lwów. Nasza zaangażowana załoga z niecierpliwością oczekuje na naszych nowych i dotychczasowych pasażerów na każdej z 34 tras z Gdańska! - mówi Sorina Ratz, manager komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

NOWA TRASA: GDAŃSK – WIEDEŃ, AUSTRIA
DATA ROZPOCZĘCIA: 27 kwietnia 2018
CZĘSTOTLIWOŚĆ: poniedziałek, środa, piątek, niedziela
CENY OD: 89PLN *


* cena biletu w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi, zawierająca bezpłatny bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 55x40x23cm.

0 comments: