aktywnie,

Hiszpania: Costa Brava, Minorka, Costa de la Luz, czyli wakacje dla każdego

5.7.17 mm 0 CommentsWyobraź sobie, że spędzasz trochę czasu w otoczeniu błękitu morskiej wody, złotego piasku i krajobrazów o intensywnej zieleni. Jest to pocztówka najlepiej odzwierciedlająca Hiszpanię i prawdziwe, gorące lato.

Hiszpania: Spokojnie i aktywnieCosta Brava dla aktywnych

Costa Brava w prowincji Girony (Katalonia), w pięknym otoczeniu wyznaczonym przez Morze Śródziemne i Pireneje. To rejon, którego nie zapomnisz.

214 kilometrów bardzo urozmaiconego wybrzeża Costa Brava zapewnia wspaniałą scenerię dla turystyki aktywnej. Zmieniający się krajobraz, szerokie plaże z białym piaskiem lub kameralne zatoczki, błękitna i ciepła woda morska - wszystko to otwiera wiele możliwości uprawiania wszelkich sportów wodnych. Niezliczone szlaki wzdłuż wybrzeża zachęcają do wędrówek pieszych lub wycieczek rowerowych. Dla bardziej wymagających polecamy: paralotnie, jazdę konną, szlaki dla Segway’a i wiele innych opcji.

Minorka to spokojne wakacje

Jest to propozycja dla tych, którzy lubią wieść dobry żywot oraz styl życia odmierzany wolnym rytmem. Zachody słońca, widoki do uwiecznienia w kadrze, plaże oblane krystalicznie czystymi wodami… Znajdziesz to na śródziemnomorskiej Minorce, jednej z wysp należących do Balearów.

To najcudowniejsza wyspa z archipelagu Wysp Balearów. Na plażach złoty piasek oblewany turkusową morską wodą. Na szlakach i w miasteczkach wspaniałe zabytki. W restauracjach wyśmienita kuchnia dla każdego, oczywiście w kartach królują owoce morza. Cudowne krajobrazy. To wszystko bez tłumu turystów. Idealna wyspa na urlop w wolnym rytmie.

Costa de la Luz plaże dla każdego


To słońce i błękitne niebo. Długie plaże z białym, drobnoziarnistym piaskiem skąpane w wodach Atlantyku. To sztuka kulinarna pełna tradycji. Kultura, święta, pielgrzymki, przyroda pod ochroną, sporty wodne, golf…To właśnie Costa de la Luz, wybrzeże ciągnące się wzdłuż linii brzegowej prowincji Kadyksu i Huelvy, w południowej Andaluzji.

Costa de la Luz to wybrzeże ciągnące się wzdłuż linii brzegowej prowincji Kadyksu i Huelvy, w południowej Andaluzji. Charakteryzują do długie plaże z białym, drobnoziarnistym piaskiem skąpane w wodach Atlantyku. Każdy znajdzie tu dla siebie swój kawałek plaży: miłośnik windsurfingu, rodzina z dziećmi, seniorzy szukający spokoju czy młodzież szukająca przygody. Costa de la Luz to słońce, błękitne niebo i płytkie wody Atlantyku.

Costa Blanca pełna plaż


Chcesz poznać 218 kilometrów spokojnego wybrzeża pełnego plaż z białym i drobnym piaskiem? Ujrzysz góry pochylone nad Morzem Śródziemnym, owocowe sady i palmowe gaje. We wschodniej części Hiszpanii, w prowincji Alicante, czeka na ciebie 2.800 godzin słońca w roku.

218 kilometrów spokojnego wybrzeża pełnego plaż z białym i drobnym piaskiem. Góry pochylone nad Morzem Śródziemnym, owocowe sady i palmowe gaje. We wschodniej części Hiszpanii, w prowincji Alicante, czeka na Was 2.800 godzin słońca w roku

Wybrzeże Kantabrii na sportowoWybrzeże Kantabrii to 90 plaż położonych nad Zatoką Biskajską. 220 kilometrów wybrzeża oferuje, poza plażami, wiele możliwości uprawiania sportów wodnych, głównie surfowania. Na miłosników natury czekają rezerwaty przyrody, małe miasteczka pełne zabytków, jaskinie oraz wspaniała kuchnia północnej Hiszpanii. Wymarzone miejsce na odpoczynek0 comments: