bezpośredni lot,

Wizz Air lata z Katowic do Splitu w Chorwacji

20.6.17 mm 0 Comments


Linia lotnicza Wizz Air rozpoczęła loty z Katowic do Splitu w Chorwacji. Najnowsze połączenie WIZZ odbywa się dwa razy w tygodniu, w środy i w niedziele, idealnie nadając się na wyjazdy weekendowe. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 119 PLN*.

fot. WIZZ

Split to niezwykle popularna w sezonie wakacyjnym destynacja na wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, Split stanowi dogodne połączenie z licznymi pobliskimi wyspami.

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2004 roku, linia stale rozwija swoją katowicką siatkę połączeń. Podkreślając swoje zaangażowanie na Śląsku, Wizz Air umieścił szósty samolot w bazie w Katowicach i uruchomił cztery nowe trasy popularne szczególnie w sezonie wakacyjnym (Katania na Sycylii, Lizbona w Portugalii, Rejkiawik w Islandii oraz Malta).

Wizz Air oferuje obecnie 37 tras do 18 krajów z Katowic.


NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z KATOWIC:

Kierunek Warszawa – Split
Dni środa, niedziela
Ceny od 119- Z wielką radością uruchamiamy kolejne niskokosztowe połączenie z naszej katowickiej bazy, tym razem do Splitu w Chorwacji. Bilety są  teraz dostępne w atrakcyjnych cenach i jesteśmy przekonani, że szybko zyskają popularność wśród polskich klientów, którzy wybierają słoneczne, nadmorskie destynacje na wakacyjny wypoczynek. Ceny biletów rozpoczynają się od 119 złotych* i są dostępne na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład! - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


0 comments: