A380,

Linie Emirates wprowadzają A380 na wszystkich połączeniach do Melbourne

4.5.17 mm 0 Comments

Emirates

Samoloty A380 linii Emirates będą realizowały wszystkie trzy loty przewoźnika z Melbourne po zastąpieniu Boeinga 777-300ER Airbusem w rejsach EK408 i EK409.

W ten sposób od 25 marca 2018 roku linie zwiększą oferowanie na trasie o 945 miejsc tygodniowo, czyli o 10%. Decyzja ta zapewni pasażerom Emirates jeszcze wygodniejszą podróż w całości na pokładzie A380 do 18 kierunków w Europie z przesiadką w Dubaju. 

Melbourne było pierwszym australijskim miastem w ofercie Emirates – przewoźnik rozpoczynał od trzech lotów tygodniowo w 1996 roku. Od tamtej pory Melbourne pozostaje ważnym i popularnym kierunkiem w globalnej siatce połączeń Emirates, a w ciągu ostatnich 20 lat linie stopniowo zwiększyły częstotliwość lotów i oferowanie na trasie w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony pasażerów. Oferując obecnie 21 lotów tygodniowo do Melbourne – w ramach dwóch połączeń bezpośrednich z Dubaju i jednego przez Singapur – linie Emirates umożliwiają wygodną podróż do popularnych miast w Europie, w tym sześciu miejscowości w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a także do Rzymu, Paryża, Aten oraz najnowszego kierunku w ofercie Emirates – Zagrzebia, dokąd będzie można polecieć już 1 czerwca. Przewoźnik realizuje także codzienne loty Melbourne-Auckland, jedyne połączenie na trasie obsługiwane przez A380.

Oprócz Melbourne linie Emirates oferują także połączenia do Sydney, Brisbane, Perth i Adelaide, wykonując łącznie 77 lotów do Australii tygodniowo, z czego 49 realizowanych jest przez A380.

0 comments: