FEATURED,

Maj w Kamieniu na Mazurach

4.5.17 mm 0 Comments

Dokąd wybrać się w jeden z majowych, ciepłych weekendów? Najlepiej w nowe miejsce na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad Jeziorem Bełdany, w miejscowości Kamień – niedaleko Rucianego-Nidy.

Klub Mila Kamień


Klub Mila Kamień

Klub Mila Kamień to ośrodek wypoczynkowy na Mazurach, dedykowany dla rodzin z dziećmi, miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz pasjonatów sportów wodnych. Miejsce eko, z duszą i możliwościami uprawiania wielu dyscyplin sportowych.

Na gości czeka 55 kompleksowo wyposażonych, 3-pokojowych drewnianych domków rodzinnych oraz 30 pokoi w domkach młodzieżowych. Dla amatorów caravaningu przygotowano 55 wydzielonych miejsc postojowych dla camperów i przyczep campingowych. Na terenie ośrodka znajdują się dwie restauracje: Bosmańska, w której można zjeść pyszne dania barowe i Kapitańska z daniami z grilla i najlepszą pizzą na Mazurach.

Do dyspozycji gości jest zadaszony taras z panoramicznym widokiem na jezioro, 2 sale konferencyjne, ekomarina z nowoczesną infrastrukturą portową, baza Akademii Mateusza Kusznierewicza, centrum sportów i rekreacji z wypożyczalnią sprzętu, basen rekreacyjny, a także plaża z prywatnym kąpieliskiem. Dzieci mogą się bawić na jednym z 3 placów zabaw na świeżym powietrzu, a młodzież i dorośli rozgrywać mecze piłki siatkowej lub plażowej na profesjonalnych boiskach. Jest również miejsce na ognisko i parking.
Dla klientów indywidualnych przygotowano pakiety pobytowe i weekendowe. Możliwe jest również czarterowanie jachtów i motorówek, organizowanie spływów kajakowych, wynajmowanie sprzętu wodnego i sportowego, a także organizowanie pikników rodzinnych i wszelkich imprez okolicznościowych.
Firmy mogą tu zorganizować konferencje i szkolenia, imprezy integracyjne, autorskie programy motywacyjne i coachingowe, rejsy wycieczkowe i regaty. To również idealne miejce na zielone szkoły, czy obozy żeglarskie.


Klub Mila Kamień będzie działał w sezonie letnim – od maja do października.

Kontakt: kamien@klubmila.pl
klubmila.pl
Klub Mila Kamień

Klub Mila Kamień


0 comments: