Dubaj,

Emirates przewieziesz cenny i zabytkowy samochód

21.11.16 mm 0 Comments

Linie Emirates SkyCargo wprowadziły specjalistyczną usługę przewozu samochodów o szczególnej wartości – Emirates SkyWheels. Nowa oferta zapewnia klientom całościowe rozwiązanie w zakresie transportu aut zabytkowych, luksusowych i sportowych w obrębie siatki połączeń przewoźnika. Niedawno przewoźnik podjął się transportu ekskluzywnego auta Pagani Zonda F z Dubaju z powrotem na serwisowanie do zakładów Pagani pod Bolonią. 
Właściciele samochodów mogą wybrać usługę Emirates SkyWheels Premium lub Emirates SkyWheels Advanced.

Spersonalizowany pakiet w wariancie Premium obejmuje bezpośredni transport auta między wybranymi miejscami, w tym odbiór z bazy i dostawę za granicę, a także obsługę przy odprawie celnej, zarówno importowej oraz eksportowej. Opcja Premium obejmuje także dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne i transportowe.

W pakiecie Emirates SkyWheels Advanced oferowany jest szybki przewóz samochodów między lotniskami. Emirates SkyCargo oferuje przewóz pojazdów w obie strony zarówno w pakiecie Premium, jak i Advanced.

Linie Emirates SkyCargo mają doświadczenie w transporcie samochodów o szczególnej wartości, zarówno w rejsach pasażerskich, jak i towarowych. Usługi Emirates SkyWheels świadczy wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów działających w obrębie globalnej siatki połączeń Emirates SkyCargo obejmującej ponad 150 kierunków na sześciu kontynentach, którzy zostali specjalnie wyszkoleni w zakresie załadunku i rozładunku pojazdów z zachowaniem największej ostrożności.

Oprócz niezwykle zaawansowanych terminali cargo w Dubaju z przestrzenią magazynową przeznaczoną dla pojazdów, linie Emirates SkyCargo dysponują nowoczesną flotą złożoną z ponad 245 szerokokadłubowych samolotów, w tym 15 towarowych: 13 Boeingów 777F i dwóch B747-400ERF.

Podróż auta liniami Emirates SkyCargo prezentuje vlogger samochodowy Mr JWW w najnowszym filmie.


0 comments: