Akademia Mateusza Kusznierewicza,

Klub Kamień Mila – dobre miejsce na eventy firmowe

23.10.16 mm 0 Comments

Jeśli szukacie ciekawego miejsca na wyjątkowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny o swobodnym, niezobowiązującym charakterze, Klub Mila Kamień na Mazurach spełni Wasze oczekiwania. Ten 10 hektarowy teren z trzema boiskami oraz nowoczesną ekomariną z centrum sportu i rekreacji prowadzoną przez specjalistów Akademii Kusznierewicza, stwarza bezkonkurencyjne możliwości organizacji niepowtarzalnych atrakcji i zajęć integracyjno-motywacyjnych.Do dyspozycji są dwie kameralne sale konferencyjne i dwie restauracje: Bosmańska oraz Kapitańska. Wszystkie pomieszczenia Klubu, zaaranżowane w żeglarskim stylu, posiadają dostęp do światła dziennego i mają otwierane okna. Sale konferencyjne posiadają dodatkowo indywidualnie sterowaną klimatyzację. Sala Biała posiada niezależne wejście z zewnątrz budynku oraz duży taras z widokiem na las i jezioro. Kameralna Sala Niebieska to idealne miejsce na spotkania w mniejszych grupach, warsztaty szkoleniowe czy nieduże konferencje. Tawerna Bosmańska jest największą salą ośrodka. Z jednej strony sąsiaduję z salą Białą, z drugiej wychodzi na zadaszony taras łączący ją z restauracją Kapitańską. Taki układ stwarza ciekawe możliwości np. organizacji lunchu, czy przerw kawowych na świeżym powietrzu z energetycznym, panoramicznym widokiem na jezioro.

Znajdująca się w odrębnym budynku Restauracja Kapitańska sprawdzi się przy organizacji mniej formalnych spotkań i szkoleń w luźniejszej atmosferze. Wszystkie sale są wyposażone w dobry sprzęt audiowizualny i konferencyjny, dysponują profesjonalnym nagłośnieniem, rzutnikami multimedialnymi, ekranami projekcyjnymi.
Profesjonalny zespół Akademii Kusznierewicza przygotowuje atrakcyjny program niezapomnianego pobytu lub eventu integracyjno-motywacyjnego, oferując m.in.: profesjonalne szkolenia żeglarskie, regaty firmowe, rejsy widokowo-szkoleniowe, rejsy statkami Żeglugi Mazurskiej z muzyką i cateringiem, przejażdżki motorówkami i skuterami wodnymi, wakeboard, narty wodne, spływy kajakowe Krutynią czy wycieczki rowerowe po najpiękniejszych zakątkach Mazur.

Najważniejsze atuty Klubu Kamień Mila:
  • Lokalizacja nad brzegiem jeziora, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu bogatej fauny i flory mazurskich lasów, jezior i rzek;
  • 202 km od Warszawy, w okolicy miejscowości Ruciane–Nida, 18 km od Mikołajek;
  • 420 miejsc noclegowych w nowych, kompleksowo wyposażonych drewnianych domkach;
  • Nowoczesna ekomarina z centrum sportu i rekreacji;
  • Baza Akademii Kusznierewicza;
  • Czartery jachtów, wypożyczalnia kajaków, rowerów i sprzętu do Nordic Walking;
  • Początek i koniec najatrakcyjniejszego szlaku kajakowego w Polsce, jaki daje nam rzeka Krutynia;
  • 10 hektarowy zielony teren z 3 wielofunkcyjnymi, piaszczystymi boiskami;
  • mail: kamien@klubmila.pl
  • klubmila.pl

0 comments: