busines class,

LOT: Nowy Jork i Chicago codziennie, również zimą

16.8.16 mm 0 Comments

W nadchodzącym sezonie zimowym LOT będzie oferował aż 7 rejsów tygodniowo zarówno do Nowego Jorku jak i Chicago. Zwiększy się także częstotliwość rejsów do Toronto. Dzięki dodatkowej liczbie połączeń polski przewoźnik zapewni swoim pasażerom większą elastyczność w planowaniu swoich podróży – bez względu na sezon, w jakim ta podróż ma się odbyć. 
Jak dotąd LOT wykonywał połączenia do Chicago i Nowego Jorku codziennie wyłącznie w sezonie letnim, jednak popularność podróży Dreamlinerem LOT-u do USA ciągle rośnie. W związku z tym, polski przewoźnik zdecydował się zwiększyć częstotliwość wykonywanych połączeń, oferując również w nadchodzącym sezonie zimowym rejsy do Nowego Jorku i Chicago każdego dnia. Rejsy do Toronto będą obsługiwane w zależności od miesiąca nawet 6 razy w tygodniu, a w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku codziennie.

- Nasza linia rozwija się nie tylko dzięki nowym połączeniom, ale również przez zwiększanie częstotliwości rejsów na najpopularniejszych trasach. Cieszymy się, że tej zimy będziemy mogli zaoferować naszym pasażerom jeszcze większy wybór rejsów do Nowego Jorku, Chicago i Toronto. Wiemy, jak ważna jest elastyczność w wyborze terminu rejsu, szczególnie w podróży biznesowej. Dlatego nasi pasażerowie z dowolnego miejsca w Europie będą mogli wybrać się do Ameryki Północnej praktycznie każdego dnia – mówi Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej i Rzecznik Prasowy.

Rozkład połączeń do USA i Kanady został zaprojektowany tak, by zapewnić wygodną podróż nie tylko pasażerom z Warszawy, ale także z innych miast w Polsce i Europie. Czas przesiadki w hubie LOT-u na Lotnisku Chopina na rejsy atlantyckie w przypadku wielu europejskich miast wynosi niespełna godzinę.

Wszystkie połączenia LOT-u do USA zostaną wykonane przez najnowocześniejszy samolot na świecie – Boeinga 787 Dreamliner, który oferuje pasażerom aż trzy klasy podróży – LOT Economy, LOT Premium i LOT Busines Class. Pasażerowie klasy biznes mają do swojej dyzpozycji 18 miejsc pasażerskich w przestronnej kabinie, gwarantującej prywatność i zwiększoną dostępność przestrzeni na wypoczynek. Każdy z foteli w tej klasie rozkłada się do pozycji zupełnie płaskiego łóżka. Ponadto, doświadczenie klasy biznes to również specjalne, dedykowane menu i szeroki wybór napojów oraz prywatny serwis. LOT Premium oznacza gwarancję zwiększonej dostępności miejsca, z nowoczesnymi fotelami wyposażonymi w szerokie zagłówki i podparcia dla rąk i ud oraz starannie dobrane menu serwowane w eleganckiej zastawie. Również LOT Economy Class oferuje doświadczenie komfortowej podróży dzięki wygodnym fotelom, wyposażonym w ekrany LED oraz port USB. Ofertę klasy ekonomicznej wzbogaca wybór świeżych posiłków i smacznych przekąsek.

Zwiększenie częstotliwości rejsów do Ameryki Północnej to kolejny etap dynamicznego rozwoju LOT-u. W sumie polski przewoźnik otworzył w tym roku 22 nowe połączenia, w tym dalekodystansowe połączenie do Tokio. W październiku ruszy kolejna trasa dalekiego zasięgu – z Warszawy do Seulu.

Bilety na połączenia LOT-u do Nowego Jorku, Chicago i Toronto są dostępne w sprzedaży na www.lot.com, za pośrednictwem LOT Contact Centre i u agentów sprzedaży.

0 comments: