Darmowe posiłki,

Darmowe posiłki na promach DFDS Seaways

13.7.15 mm 0 Comments

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy planują podróż pomiędzy Wielką Brytanią a Polską. Rezerwując przeprawę promem DFDS Seaways pomiędzy Dover a Dunkierką, nie tylko skorzystają z tego portu na Kanale, z którego jest najbliżej do Polski, ale również otrzymają darmowy posiłek na pokładach promów, w zależności od rodzaju zakupionego biletu.


Darmowy posiłek dla dzieci otrzymają osoby, które zarezerwują bilet w taryfie ekonomicznej, na trasie Dover - Dunkierka. W restauracji "Food Express" trzeba okazać wydrukowaną rezerwację oraz zawieszkę samochodową, która kierowca otrzymuje w procie, w trakcie odprawy. Bezpłatne dania - "Spaghetti Bolognese" lub "Fish Bite" - można otrzymać tylko dla dzieci do 15 roku życia.
Osoby, które zakupią bilet w taryfie "flexi" otrzymają 2 darmowe zapiekanki na każdym odcinku podróży. Wystarczy, że w restauracji "Food Express" okażą wydrukowaną rezerwację oraz zawieszkę samochodową.
Promocyjna sprzedaż biletów trwa do 31 sierpnia na podróże do 16 września. Ceny przepraw rozpoczynają się od £39 w taryfie ekonomicznej, za auto plus do 9 osób - to nawet do 50% taniej niż Eurotunnel!


Bilety "flexi" w DFDS Seaways
Ceny biletów “flexi” rozpoczynają się już od £59 w jedną stronę. Dzięki biletowi “flexi”można podróżować do 72 godzin przed lub po zarezerwowanej dacie podróży, bez dodatkowych opłat, ale w uzależnieniu od dostępności. Można również zmienić swoją rezerwację bez dodatkowych opłat, a nawet zrezygnować z podróży do 48 godzin przed przeprawą, z gwarancją pełnego zwrotu pieniędzy.
Szczegóły oferty na www.dfdsseaways.pl.

0 comments: