Dubaj,

Z Gdańska do Dubaju? To możliwe dzięki Emirates

23.6.15 mm 0 Comments

Mieszkańcy Gdańska i okolic już teraz mogą wybrać kierunek swojego wakacyjnego wyjazdu z siatki połączeń linii lotniczych Emirates, obejmującej ponad 140 miejsc na całym świecie. W ramach jednej rezerwacji z gdańskiego lotniska polecieć można z jedną tylko przesiadką w Warszawie do Dubaju, a stamtąd w wybranym kierunku na 6 kontynentach. Emirates rozpoczęły wykonywanie codziennych bezpośrednich lotów do Warszawy w lutym 2013 roku. Był to pierwszy przewoźnik, który umożliwił pasażerom podróżowanie w klasie pierwszej bezpośrednio z Polski. Od tego czasu już ponad 330 tysięcy pasażerów z Polski poleciało do Dubaju na pokładzie samolotów Emirates. Dzięki zawartemu porozumieniu (Special-Pro-Rate-Agreement) przewoźnik oferuje teraz również klientom podróżującym z Gdańska możliwość komfortowych lotów „na jednym bilecie”, bez potrzeby poszukiwania dodatkowych połączeń do portów przesiadkowych.

Przesiadka w Dubaju to dobra okazja do zwiedzenia tej wielokulturowej metropolii. Pasażerowie linii Emirates mogą skorzystać z usługi Dubai Stopover oferującej liczne udogodnienia uprzyjemniające pobyt w tym mieście, takie jak transfer z lotniska do hotelu czy zniżki na wynajem samochodu i lokalne wycieczki. W Dubaju każdy typ podróżnika - zarówno amator aktywnego spędzenia czasu, miłośnik festiwali, zakupów, jak i smakosz lokalnej kuchni – może znaleźć interesujące dla siebie atrakcje. Gdzie indziej na świecie można jednego dnia jeździć na nartach na śniegu, piasku i wodzie?

Aby w pełni i bezproblemowo korzystać z wakacyjnych uroków, warto dobrze wyposażyć swoją walizkę. Emirates odpowiadają na potrzeby m.in. rodzin podróżujących z dziećmi lub też osób kolekcjonujących wakacyjne pamiątki, oferując swoim klientom wysoki limit bezpłatnego bagażu. Dla klasy pierwszej wynosi on 50 kg, dla klasy biznes – 40 kg, a dla klasy ekonomicznej – 30 kg. Ponadto w trakcie podróży rodzice nie muszą martwić się o zagospodarowanie czasu dzieci – najmłodszym pasażerom przewoźnik oferuje setki filmów, bajek, gier i programów muzycznych w ramach nagradzanego na całym świecie systemu indywidualnej rozrywki ice, czy też kolorową rodzinę pluszowych towarzyszy podróży, rozwijających dziecięcą wyobraźnię.

- Coraz więcej Polaków decyduje się na spędzenie wakacji w odległych, egzotycznych zakątkach świata. Zauważamy również, że wielu rodziców przekonuje się, że nawet wielogodzinna podróż z dziećmi może być komfortowa, jeśli załoga pokładowa dba o każdy detal. Poprzez wprowadzenie możliwości lotu z polskich portów regionalnych do Dubaju w ramach jednej rezerwacji chcemy jeszcze bardziej uprościć samodzielne planowanie wakacji, a także zapewnić dostęp do naszych usług szerszemu gronu Polaków. Mamy również dobrą wiadomość dla tych, którzy planują wyjazd na egzotyczne wakacje w miesiącach zimowych - już od grudnia pasażerowie z Polski będą latać do Dubaju na pokładzie najnowocześniejszego Boeinga 777-300ER. Na jego pokładzie znajdą się m.in. prywatne kabiny dla pasażerów pierwszej klasy – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates na Polskę.

Więcej informacji o usługach Emirates i zasadach rezerwacji uzyskać można
* pod numerem +48 22 306 08 08
* na stronie www.emirates.com/pl

0 comments: