aplikacja,

Czechy: zwiedzaj kraj filmowym szlakiem

24.6.15 mm 0 Comments

W ubiegłym tygodniu wystartował projekt agencji CzechTourism, Czechy – kraj jak z filmu.  Projekt przybliża  znane i mniej znane miejsca w Czechach, które wystąpiły w filmach, a także pomaga w opracowaniu ciekawej wycieczki filmowym szlakiem. 


Z aplikacją Czech Film Trips i z portalem http://film.czechtourism.com/pl/ można zaplanować sobie oryginalną wycieczkę szlakiem kultowych filmów, zarówno czeskiej, jak i zagranicznej produkcji.

Znajdziemy tu przewodniki po miejscach wybranych przez czeskie i zagraniczne ekipy filmowe. Poznamy różne ciekawostki zza kulis, zdjęcia z planu filmowego. Z aplikacją odkryjemy również filmowe miejsca w najbliższej okolicy. Użytkownik może wytworzyć sobie własny profil podróżniczy, uzyskiwać punkty za każde odwiedzone miejsce, brać udział w konkursach, razem z innymi aktywnymi fanami kinematografii.

Obecnie w ramach projektu zobaczymy około pięćdziesięciu miejsc filmowych, uzupełnianych stopniowo o kolejne. W najbliższym czasie do wyboru użytkowników będzie ponad 300 różnych filmowych miejsc w całych Czechach i 20 wycieczek tematycznych.  Aplikację można ściągać bezpłatnie na iOS i Android. Strona internetowa jest opracowana w polskiej, czeskiej, angielskiej i niemieckiej wersji językowej.

0 comments: