Aries Hotel & Spa,

Aries Hotel & Spa w sercu Zakopanego

3.1.15 Anonimowy 0 Comments

Wyjątkowy hotel wellness położony w samym sercu Zakopanego z widokiem na Tatry. Alpejski styl i standard, polska gościnność i wyśmienita kuchnia. Wyżyny hotelarstwa. Nowoczesny, ale z tradycjami i historią. Inwestorzy szczególnie zadbali o architekturę obiektu, wystrój wnętrz, udogodnienia dla gości.

Hotel dla rodzin i dla biznesu. Dodatkowe atuty: basen termalny, największe jacuzzi pod Giewontem, strefa wellnes z gabinetami Dr Irena Eris Beauty Partner, doskonale wyposażone centrum konferencyjne, restauracja Halka i Park Rzeźb.


Aries Hotel

Aries Hotel

Aries Hotel


Aries Hotel & Spa mieści się w samym centrum Zakopanego, nieopodal Krupówek. Dzięki gruntownej i starannej renowacji, w miejscu legendarnego Domu Turysty – kojarzącego się od lat ze sztuką i przyjemnością wypoczynku w stolicy Tatr – powstał obiekt na poziomie alpejskich hoteli. Udało się w nim połączyć architekturę lokalną i barwną historię tego miejsca z nowoczesnością i elegancją. W wystroju wszystkich 99 pokoi  i apartamentów, architekci postawili na niebanalną mieszankę ciepła lokalnych wnętrz, nowoczesnej technologii, ręcznie malowanych sufitów oraz uroczych zakopiańskich widoków.

  • Sale konferencyjne są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt
  • Internet w pokojach i pomieszczeniach ogólnodostępnych
  • Recepcjoniści posługują się biegle kilkoma językami
  • Dostawa codziennej prasy
  • Centrum odnowy biologicznej i fitness club
  • Specjalne menu dla dzieci
  • ARIES Sport Concierge to indywidualnie przygotowana oferta dla miłośników czynnego wypoczynku w górach. Profesjonalni instruktorzy Akademii Kusznierewicza zaplanują wszelkie aktywności, o jakich tylko zamarzysz.
  • Wypożyczalnia rowerów i nart

DR IRENA ERIS – Beauty Partner hotelu zapewnia bogatą ofertę  zabiegów kosmetycznych.

Restauracja Halka – menu łączy w sobie wszystko co najlepsze z kuchni polskiej i tradycji lokalnej – “doprawione” włoskimi akcentami. Autorskie dania szefa kuchni, oparte na sezonowych produktach są po prostu pyszne i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Miejsce to idealnie nadaje się zarówno na lunch, biznesowe spotkanie, jak i na romantyczną kolację. Wystrój wyróżniają drewniane detale stylowej dekoracji, m.in. rzeźbione parzenice. Na szczególną uwagę zasługuje nowy koncept gastronomiczny Lava & Burger, oferujący modne dania w nowoczesnej i niezobowiązującej formie.

Park Rzeźb – to oryginalna przestrzeń, która nawiązuje do  przeszłości tego miejsca – przez dziesięciolecia związanego ze sztuką.
Do współpracy została zaproszona wybitna artystka Monika Osiecka biorąca często udział w europejskich sympozjach, której rzeźby w dużej, ogrodowej skali – wykonane z brązu i/lub marmuru – zdobią patio i wnętrze hotelu. Idea nawiązuje do międzynarodowej tradycji Parku Rzeźb, jakie można zobaczyć m.in. w Fundacji Gianadda w szwajcarskim Martigny czy Fundacji Maeght w Saint Paul de Vence w Prowansji. Prace Moniki Osieckiej można nie tylko podziwiać, a także kupować.

ARIES Hotel & SPA
 
ul. M. Zaruskiego 5 (tuż przy Krupówkach),
34-500 Zakopane

www.hotelaries.pl

0 komentarze: