LOT Moments i nowa oferta Duty Free – by wyrazić to co czujesz i cieszyć się Świętami!

16.12.14 Anonimowy 0 Comments

Pierwszy rejs samolotem, urodziny, zaręczyny lub romantyczna podróż do Paryża z okazji rocznicy to najlepsze powody by zaskoczyć bliska osobę. LOT wprowadził na pokłady swoich samolotów usługę, dzięki której każdy może wyrazić najgłębiej skrywane emocje. LOT Moments – to prezenty na każdą okazję!

LOT wprowadza możliwość sprawienia bliskiej osobie oryginalnej niespodzianki podczas podróży rejsem międzynarodowym z Warszawy. Pasażer ma do wyboru pięć oryginalnych zestawów na urodziny, rocznicę ślubu, Walentynki, z okazji Bożego Narodzenia oraz upominki dla dzieci. Znajdują się w nich słodycze, perfumy, kosmetyki, biżuteria i zabawki. Do każdego upominku dołączona zostanie specjalna kartka z życzeniami, a paczka dostarczona na pokład. LOT Moments można zamówić dla bliskiej osoby, nawet jeśli sami z nią nie podróżujemy. Upominek zostanie wręczony przez załogę tuż po starcie samolotu.

Dzięki usłudze LOT Moments – dostępnej na airkiosk.lot.com, zaoszczędzisz sporo czasu na poszukiwanie miłych drobiazgów a bliskiej osobie sprawisz oryginalny prezent, na pokładzie samolotu LOT-u.

Dodatkowo przed Świętami LOT wprowadza na pokładach swoich samolotów nowy katalog SHOP & MORE z ofertą Duty Free, by każdy mógł cieszyć się podniebnymi zakupami luksusowych produktów podczas podróży do Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Chin.

Zamawiając produkty duty free z zimowej edycji katalogu SHOP & MORE on-line na minimum 3 dni przed wylotem można oszczędzić nawet do 25%. Szukasz swoich ulubionych perfum, a może szukasz wyjątkowego prezentu. Na stronie airkiosk.lot.com znajdziesz luksusowe zegarki i biżuterię najlepszych marek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zakupy w AirKiosk.lot.com są także okazją do kupienia oryginalnych produktów firmowanych marką LOT. To doskonały pomysł na prezent dla najbliższych, szczególnie pasjonatów i miłośników lotnictwa. Dostępne kategorie to: biuro, dom, podróż, lotnictwo oraz dla dzieci.
W ofercie znajdują się m.in. produkty potrzebne podczas podróży, takie jak identyfikator do bagażu czy słuchawki. LOT oferuje także dużo produktów z kategorii gadżetów biurowych, wyposażenia domu, czy też dla najmłodszych pasażerów np. gry i maskotki. Szczególnie miłośników lotnictwa ucieszy fakt, że w sklepie internetowym dostępne są w sprzedaży modele samolotu Boeing 787 Dreamliner w barwach LOT-u. Gadżety LOT można zamówić z dostawą do domu na adres wskazany w zamówieniu na terenie Polski lub odebrać w jednym z 4 biur LOT Travel w Warszawie, Krakowie, Gdańsku lub Wrocławiu.

0 comments: