Dominikana: spa & wellness

1.7.14 Anonimowy 0 Comments


Republika Dominikańska oferuje wiele możliwości spędzenia idealnych wellness wakacji. Tutejsze hotele chcą zapewnić klientom nietradycyjne przeżycia – w tym celu łączą programy relaksacyjne, kulturalne, sportowe i kulinarne. Unikatowa propozycja Firmy Ocean Adventures o nazwie „Ocean Spa Doctor Fish“ otrzymała od portalu TripAdvisor „Certyfikat Jakości 2014“.

Chodzi o pływające SPA na katamaranie, gdzie w ciągu trzech godzin możecie skorzystać z ćwiczeń, lekcji pilates, odstresowujących i relaksujących masaży oraz ryboterapii. Uzdrowiskowy program “Ocean Spa Doctor Fish” to pierwsza i póki co jedyna procedura relaksacyjna tego typu na Karaibach.

Certyfikat Jakości (Certificate of Excellence) to rozpoznawalny na całym świecie znak wysokiej jakości usług i zadowolenia klientów. „To dla nas wielki zaszczyt, że dostaliśmy tyle pozytywnych ocen i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że klienci szukają w trakcie urlopu niecodziennych form wypoczynku“ komentuje nagrodę management Ocean Adventures. Dodaje: „Nagroda portalu TripAdvisor zobowiązuje nas do stałego ulepszania naszych usług, aż do osiągnięcia absolutnej doskonałości“.


Firma Ocean Adventures organizuje także wycieczki do Zatoki Płaszczek – akwarium na otwartym morzu, gdzie klienci mogą popodglądać wodny świat, a ci najodważniejsi popływać w obecności płaszczek i rekinów.

Hotele w Punta Cana starają się zainteresować zarówno rodziny zdziećmi, jak i młode pary i seniory poprzez łączenie pakietów pobytowych all-inclusive ze sportem i procedurami wellness. Na przykład w kurorcie Barceló Bávaro Beach możecie spróbować U-Spa– basenu zewnętrznego, z hydroterapią, masażami, kąpielami termalnymi, sauną i jacuzzi.


Uzdrowiska i wellness centra znaleźć można także w innych regionach turystycznych Republiki Dominikańskiej. Światowy rozgłos zyskało centrum Virginia Spa w Santo Domingo, w Barahonie na południowym-zachodzie kraju bardzo popularny jest hotel butikowy Casa Bonita, a w Cabarete na wybrzeżu północnym Natura Cabana. Oba wspomniane hotele trzymają się zasad turystyki zrównoważonej.


0 comments: