Aparthotel – ostatni etap inwestycji Apartamenty Czarna Góra

2.5.14 Anonimowy 0 Comments

W inwestycji Apartamenty Czarna Góra rozpocznie się wkrótce ostatni etap zabudowy. Powstanie wysokiej klasy aparthotel ze 142 apartamentami, parkingiem podziemnym i bogatym zapleczem rekreacyjno-usługowym. W obiekcie znajdzie się m.in. basen, SPA, restauracja z tarasem oraz centrum konferencyjne. Rozpoczęcie budowy planowane jest na III kwartał bieżącego roku.


Luksusowo na Czarnej Górze
Aparthotel tworzyć będą trzy przenikające się bryły budynków, usytuowane tak, by wyeksponować walory widokowe okolicy. W obiekcie znajdować się będzie SPA z saunarium, słoneczną łąką, biczami wodnymi oraz hydromasażami. Do dyspozycji gości będą również dwie wanny jacuzzi, w tym jedna ustawiona na zewnątrz budynku.

- Projektując strefę wellness wzorowaliśmy się na rozwiązaniach stosowanych przez Szwajcarów w tego typu obiektach – mówi Stanisław Haczkiewicz, prezes ośrodka Czarna Góra i inwestor Apartamentów - Poprzez układ poszczególnych pomieszczeń, grę kolorów i światła, różnorodność faktur w materiałach wykończeniowych wykreowaliśmy nastrojową przestrzeń, gdzie będzie można odpocząć nie tylko fizycznie, ale i emocjonalnie. Miłośnicy aktywnego wypoczynku skorzystać będą mogli z krytego basenu, do dyspozycji najmłodszych zaś przewidziany jest brodzik. W części rekreacyjnej znajdować się będzie również mini-bar z napojami.
W prawym skrzydle zaplanowana jest przestronna restauracja z barem oraz całorocznym tarasem. W centralnej części aparthotelu mieścić się będzie centrum konferencyjne. Z dużej, na ponad 200 miejsc, sali wydzielić będzie można kilka mniejszych sal konferencyjnych. Do dyspozycji gości będą też 2 mniejsze pomieszczenia z przeznaczeniem na kameralne spotkania lub imprezy zamknięte. Przewidziana została również przestrzeń rozrywki. Dla dzieci – pokój zabaw, dla dorosłych zaś – sala audiowizualna, gdzie będzie można zagrać w bilard lub obejrzeć wspólnie film, telewizję lub mecz.
W części mieszkalnej znajdować się będą 142 apartamenty z aneksami kuchennymi oraz z malowniczym widokiem na szczyt Czarnej Góry bądź dolinę i ośrodek. Lokale oferowane są w standardzie „pod klucz” z opcją zakupu pełnego wyposażenia. Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym lub przed budynkiem. Ceny rozpoczynają od 8 900 tys./ m2. Apartamenty nabyć można z przeznaczeniem na własne potrzeby lub w dotychczasowym modelu inwestycyjnym – z 7% rentownością, gwarantowaną przez operatora – właściciela Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra.

Aparthotel to ostatni etap zabudowy inwestycji Apartamenty Czarna Góra i jej niejako ukoronowanie. W bliskiej odległości od apartamentów ich goście będą mieć do dyspozycji centrum rekreacyjne, które zapewni relaks i rozrywkę o każdej porze roku.

- Jesteśmy zdania, że dobre funkcjonowanie bazy noclegowej nie powinno wyłącznie zależeć od pogody – mówi Stanisław Haczkiewicz - W górach mamy dwa sezony wysokie: letni oraz zimowy, a i poza sezonem przybywają do nas liczni goście. Oznacza to, że musimy zapewnić atrakcje turystom przez cały rok. W związku z tym robimy wszystko, by stworzyć ośrodek z bogatą i różnorodną ofertą.

Wypoczynek nie tylko dla narciarzy


Inwestor ma plany rozwoju ośrodka i zapowiada dalsze prace związane nie tylko z zimowym wypoczynkiem. - Naszą ambicją jest, by zaoferować polskim turystom warunki porównywalne z europejskimi – mówi Stanisław Haczkiewicz. - Od 2007 roku konsekwentnie modernizujemy ośrodek, dzięki czemu z roku na rok zyskuje on na popularności.
Do końca 2015 r. powstanie zjeżdżalnia grawitacyjna, rozbudowana także będzie Karczma Czarna Góra. W przyszłym roku na obszarze ośrodka rozpocznie się budowa sześcioosobowej kolei linowej na Czarną Górę. W późniejszym terminie powstanie również nowa restauracja o powierzchni 600 m2 oraz park linowy. Zaplanowana jest też dalsza modernizacja infrastruktury narciarskiej. Wzbogaci się również infrastruktura osiedla Apartamenty Czarna Góra. Oprócz aparthotelu na terenie inwestycji znajdzie się też sklep z kawiarnią oraz plac zabaw dla dzieci z licznymi atrakcjami oraz chata grillowa.

0 comments: