Air France: Loty w jedną stronę do Paryża już od 292 zł!

5.5.14 Anonimowy 0 Comments

Francuski przewoźnik wprowadził bardzo korzystną cenowo ofertę dla osób, które podróżują do Paryża bez bagażu, i nie zdecydowały, jak długo chcą tam pozostać. W takiej opcji za przelot do stolicy Francji w jedną stronę linią Air France zapłacimy 292 zł!  Warunkiem skorzystania z nowej taryfy jest dokonanie rezerwacji przynajmniej 40 dni przed planowanym wylotem.

Stawki one way, dedykowane osobom poszukującym promocji, są kolejną nowością w ofercie Air France, po wprowadzonych wcześniej taryfach MiNi. Teraz w jedną stronę z Warszawy do Paryża będzie można polecieć bez bagażu już za 292 zł! Przelot na tej trasie z bagażem kosztuje 375 zł. Natomiast za bilet powrotny z Paryża do Warszawy w jedną stronę zapłacimy bez bagażu -€“ 328 zł i z bagażem €- 407 zł. Podane ceny dotyczą najniżej klasy rezerwacyjnej francuskiego przewoźnika i zawierają wszystkie opłaty i podatki lotniskowe (bez opłaty transakcyjnej).

 


 

- Stawki one way polecamy szczególnie tym osobom, które wybierając się do Paryża nie są w stanie od razu podać daty wylotu do Polski. Dzięki nowym taryfom będą one teraz mogły w dogodnym czasie wykupić bilet powrotny lub powrócić do kraju innym środkiem transportu np. samochodem - powiedziała Chloe Marchand, Dyrektor Generalna Air France KLM w Polsce. - Dotychczas stawki za przeloty w jedną stronę były niejednokrotnie droższe niż bilety w obie strony. Liczymy, że nowa oferta okaże się przydatna i praktyczna - dodała Chloe Marchand.


Przeloty do Paryża w jedną stronę można zakupić poprzez stronę internetową przewoźnika www.airfrance.pl, za pośrednictwem call center pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444 oraz w biurach podroży w na terenie całego kraju.

 

0 comments: