Praga zaprasza na festiwal piwny

5.5.14 Anonimowy 0 Comments

Maj jest w Czechach miesiącem imprez gastronomicznych, które gromadzą miłośników trunków i czeskiej kuchni. Piwoszom polecamy wycieczkę do stolicy Czech w drugiej połowie maja. Od 15 do 31.05.2014 na terenie parku Letenské sady odbędzie się siódma edycja Czeskiego Festiwalu Piwnego.

Praga - Czeski Festiwal Piwny


Praga - Czeski Festiwal Piwny

Podczas imprezy goście będą mogli spróbować  ponad stu marek piwa pochodzących z małych i średnich browarów czeskich. Na smakoszy czekają specjały gastronomiczne przygotowane przez czeskich kucharzy, rzeźników i piekarzy. Do dyspozycji gości będą  cztery tysiące miejsc siedzących w wielkim namiocie i obsługa w strojach ludowych.  Program urozmaicą wystąpienia muzyczne oraz weekendowe imprezy do samego rana.

W tym roku po raz pierwszy impreza odbędzie się na terenie parku Letenské sady. W dni powszednie do godziny 14 wstęp na festiwal będzie bezpłatny, od godz. 14 i w weekendy za wstęp zapłacimy 90 koron za osobę. Tegoroczną nowością jest Karta Piwna, którą zapłacimy za piwo i przysmaki. Kartę będzie można nabyć na miejscu.Praga - Schody Zamkowe

Więcej informacji: www.ceskypivnifestival.cz

0 comments: