Szlak Przygody na Agrotravel

11.4.14 Anonimowy 0 Comments

W piątek w Kielcach zaczynają się Targi Agrotravel. Z silną reprezentacją pojawi się na nich świętokrzyski Szlak Przygody. – Dla gości naszego stoiska przygotowaliśmy szereg niespodzianek – zachęca Piotr Sadłocha, prezes Fundacji Szlak Przygody.Tak Szlak Przygody prezentował się na Agrotravel w 2013


Szlak Przygody oficjalnie zadebiutował rok temu na poprzedniej edycji Agrotravel. – Dlatego i teraz nie może nas tam zabraknąć. Zwłaszcza że przez ten czas bardzo się rozwinęliśmy – mówi Piotr Sadłocha.


Szlak został uznany za Najlepszy Produkt Turystyczny 2013 roku przez Polską Organizację Turystyczną. Przybyła mu siódma kraina (w regionie sandomierskim) i do niemal 80 urosła liczba partnerów, u których turyści zbierają punkty i odbierają rabaty. Pojawiły się też trzy pakiety turystyczne, zgłoszone na towarzyszący targom Agrotravel konkurs. A także kolejna atrakcja w regionie: sześć nowych ścieżek questingowych.


Właśnie questing będzie motywem przewodnim tegorocznego stoiska targowego Szlaku. – Dzięki temu goście targów będą aktywnie poznawać będą nasze krainy, rozwiązując po drodze zadania i zagadki – zapowiada Piotr Sadłocha. Na tych, którzy podołają wyzwaniu, czekać będzie nie lada gratka: przejażdżka symulatorem bolida. Każdy natomiast będzie mógł zupełnie bezpłatnie otrzymać kartę Szlaku Przygody, na którą zbierać można punkty programu lojalnościowego. – Zapraszamy na nasze stoisko, bo atrakcji będzie bez liku – mówi Piotr Sadłocha.


***


Szlak Przygody to największy sieciowy produkt turystyczny w Polsce. Liczy 1000 kilometrów tras, ponad 100 oznakowanych atrakcji turystycznych i blisko 80 Partnerów, u których turyści mogą zbierać punkty wymieniane na nagrody i rabaty. Projekt realizuje Partnerstwo sześciu Lokalnych Grup Działania z województwa świętokrzyskiego, a finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.


***


Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w tym roku odbywają się już po raz szósty. To jedyna w kraju impreza wystawiennicza ukierunkowana na produkty turystyki wiejskiej i – jak mówią organizatorzy – „prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wypoczynku na łonie natury”.

0 comments: