Podniebny salonik prasowy – Air France Press

8.4.14 Anonimowy 0 Comments

Air France Press, najnowsza aplikacja na tablety stworzona przez francuskiego przewoźnika, umożliwia pasażerom darmowy i łatwy dostęp do prasy zagranicznej. Ten ekskluzywny serwis jest dopełnieniem propozycji prasowych oferowanych przez linię Air France na całym świecie w business lounge, w strefach boardingu oraz na pokładach samolotów.

Aplikacja Air France Press jest dostępna dla wszystkich pasażerów linii, którzy mają do dyspozycji tablety z systemami operacyjnymi iOS, Android, Windows 8 lub RT, i można ją pobrać na stronach: Apple StoreWindows oraz Androïd. Podróżni mogą wybierać spośród 30 zagranicznych tytułów prasowych na 24 godziny przed podróżą, aż do chwili wylotu. Po pobraniu, dzienniki i czasopisma przechowywane są na tablecie i podróżny ma do nich dostęp zarówno przed wylotem, w jego trakcie, jak i po wylądowaniu, również w trybie offline.


 

Osoby podróżujące w kabinach Klasy Pierwszej, Biznes, Premium Economy oraz posiadacze kart Flying Blue na poziomie Platinum, Gold i Silver mogą pobierać nieograniczoną liczbę dzienników i magazynów dostępnych za pomocą aplikacji.


Pasażerowie w Klasie Ekonomicznej, posiadacze kart Flying Blue na poziomie podstawowym Ivory mają mniejszy wybór i mogą pobierać bezpłatnie 2 dzienniki i 2 magazyny. Natomiast pasażerowie Klasy Ekonomicznej, którzy nie są członkami programu Flying Blue, mogą korzystać z oferty "2014 discovery" (do pobrania darmowy  1 dziennik i 1 magazyn). Poprzez zróżnicowanie oferty, linia chce wyróżnić i premiować członków swojego programu lojalnościowego.


Tytuły wydawane przez francuskiego przewoźnika – „Air France Magazine” i „Air France Madame”  – dostępne są do pobrania bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników aplikacji.


Oferta dostępna za pośrednictwem aplikacji Air France Press będzie regularnie rozbudowywana o kolejne zagraniczne tytuły. A już w tym roku pojawi się wersja również na smartfony.

0 comments: