Majówka w Warszawie

30.4.14 Anonimowy 0 Comments

Hotel BOSS od lat działa na rzecz społeczności lokalnej Warszawy, szczególnie dzielnicy Wawer. Wśród wielu organizowanych przez BOSSa wydarzeń, takich jak: wakacyjne obiady grillowe, koncerty Wawer Music Festival, Dzień Dziecka jest i piknik rodzinny 1 maja rozpoczynający sezon grillowy, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Impreza rozpoczyna się o godzinie 13:00 i zachęca pysznym grillowym jedzeniem oraz wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych!


Dla wszystkich tych, którzy pragną odpocząć od zgiełku miasta i nie wyjeżdżać poza Warszawę, propozycja Hotelu BOSS wydaje się wręcz idealna. Zaledwie 20 minut od Centrum w otoczeniu leśnym Mazowieckiego Parku Krajobrazowego gwarantuje pyszne jedzenie i dobrą zabawę.


Dla najmłodszych zostanie rozstawione Euro Bungy – ogromne trampoliny, a także dmuchana zjeżdżalnia, basen z piłkami oraz plac zabaw. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, a poprzez malowanie buziek każde dziecko będzie miało możliwość upodobnić się do ulubionego bohatera z bajek. Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne.


- Jak co roku, 1 maja rozpoczynamy sezon grillowy. Z pewnością nie zabraknie karkówki, kiełbasy, żeberek z grilla, ale również będzie można zamówić pizzę, jak i coś słodkiego – zachęca Mariusz Okrasa, Szef Kuchni.


Hotel BOSS już od kilku lat organizuje pikniki rodzinne, jak i wakacyjne obiady grillowe na świeżym powietrzu z atrakcjami dla dzieci. Kolejne spotkanie już 31 maja połączone z I biegiem Wawerczyka.

0 comments: