Gdańsk,

Ryanair zapowiawda dodatkowe loty do Rzymu Z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska na kanonizację Jana Pawła II

20.12.13 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair zapowiada uruchomienie dodatkowych lotów do Rzymu z Wrocławia, Krakowa, Warszawy i Gdańska na kanonizację papieża Jana Pawła II.


27 kwietnia 2014 r. odbędzie się kanonizacja Jana Pawła II i Jana XXIII.  Aby umożliwić bezpośredni przelot polskim pasażerom na uroczystość w Rzymie, Ryanair oferuje dodatkowe loty 25 kwietnia z Warszawy Modlin, Wrocławia, Krakowa, a także jedyne połącznie wyłącznie na tę  okazję z Gdańska.


- Cieszymy się, że możemy zaoferować polskim pasażerom bezpośrednie loty na kanonizację Jana Pawła II w Rzymie. Dodatkowe loty będą operować 25 kwietnia z Warszawy Modlin, Krakowa, Wrocławia, a także zostanie uruchomione połączenie wyłacznie z okazji uroczystości z Portu Lotniczego w Gdańsku. Dodatkowy lot powrotny na tych trasach odbędzie sie 28 kwietnia. Bilety będą dostępne w sprzedaży od jutra. Z pewnością loty te będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem.  Zapraszamy wszystkich na stronę www.ryanair.com - mówi Katarzyna Gaborec z Ryanair .

0 comments: