Adel Al Redha,

Linie lotnicze Emirates lądują w Afganistanie

5.12.13 Anonimowy 0 Comments

Emirates, linie lotnicze łączące ludzi i miejsca na całym świecie, otworzyły kolejne połączenie - do Kabulu, stolicy Afganistanu.Samolot inauguracyjnego rejsu nr EK640 wylądował 4 grudnia w Porcie Lotniczym Kabul o godzinie 13:15. Na pokładzie samolotu gościło wielu przedstawicieli dyplomatycznych obu Państw oraz reprezentantów przewoźnika, którzy zostali przywitani na lotnisku w Kabulu przez delegację afgańskiego rządu i lokalnego managera Emirates. Kabul jest 138 kierunkiem w siatce połączeń Emirates, a Afganistan 78 krajem, do którego przewoźnik obecnie wykonuje połączenia.

- Emirates zawsze starają się łączyć ludzi - powiedział Adel Al Redha, Executive Vice President and Chief Operations Officer, Emirates. - Nasze nowe połączenie daje mieszkańcom Afganistanu nowe możliwości i dostęp do wielu miejsc na świecie dzięki globalnej sieci połączeń Emirates sięgającej sześciu kontynentów. Rozpoczęcie lotów na tej trasie będzie również okazją dla wielu Afgańczyków mieszkających za granicą, aby odwiedzić swoje rodziny i skorzystać z doskonałego produktu naszej linii.

Połączenie jest obsługiwane Airbusem A340-500w trzyklasowej konfiguracji kabiny, z 12 miejscami w klasie pierwszej, 42 w klasie biznes i 204 w klasie ekonomicznej. Emirates są jedyną linią lotniczą oferującą loty w pierwszej klasie z Dubaju do Kabulu. Samolot rejsu EK 640 startuje codziennie z Dubaju o 9:55 i ląduje w Kabulu o 13:15. Lot powrotny EK 641 rozpoczyna się w Kabulu o 15:30 i kończy się w Dubaju o 18:00. Więcej informacji o Emirates znajduje się na stronie www.emirates.com, gdzie można już rezerwować bilety do Kabulu. Rezerwacji można dokonać również u wybranych agentów i w biurze lokalnym przewoźnika.

 

0 comments: