Brazylia,

Życie na krawędzi

18.3.13 Anonimowy 0 Comments

Wyżej, dalej, szybciej… to właśnie te ekstremalne doznania wywołują przyspieszone bicie serca, płytki oddech oraz dostarczają potężnej dawki adrenaliny, którą kochają miłośnicy stąpania po krawędzi ludzkich możliwości. A wszystko po to, by igrając ze śmiercią naprawdę poczuć życie…Doznania, których dostarczyć mogą dalekie wyprawy w odległe zakątki świata lub karkołomne wyczyny wymagające od uczestników niesłychanej sprawności fizycznej i zaplecza technicznego nie są osiągalne dla zwykłego człowieka. Ludzkie pragnienie poszukiwania wrażeń jest jednak silniejsze. Z tego powodu powstały niesamowite parki rozrywki, których jedynym celem jest zapewnienie przyjemności płynącej z robienia rzeczy niebezpiecznych bez podejmowania ryzyka.


Tym, którym brakuje odwagi, by zmierzyć się z rwącą rzeką, pełną ostrych kamieni, pozostają rozpędzające się do niewyobrażalnych prędkości pontony na zjeżdżalniach w najbardziej ekstremalnych parkach wodnych na świecie. Zapewniają one równie silne przeżycia co przygoda na łonie natury.


Dla tych, którzy jako dzieci kochali godzinami przyglądać się na jeżdżące po makiecie elektryczne kolejki powstało coś, co na zawsze zmieni ich przeświadczenie o tym, że wagoniki poruszają się powolnie stukocząc o tory. Mowa o ekstremalnych kolejkach, na które można nie tylko patrzeć, ale również zasiąść w jednym z ich wagonów, mknąc z niewiarygodną prędkością po górskiej trasie pełnej przeczącej prawu grawitacji zakrętów.


Więc zapnij pasy i usiądź wygodnie w swoim fotelu i przygotuj się na jazdę bez trzymanki z Travel Channel!


„Szalone kolejki górskie”

  • G jak Gigant, 19 marca, godz.: 01:30
  • Wysokie loty, 25 marca, godz.: 20:30
„Ekstremalne parki wodne”

  • Brazylia, 19 marca, godz.: 02:30


  • Niemcy, 23 marca, godz.: 10:30
  • Phoenix, 25 marca, godz.: 21:300 comments: