bilet,

Kierunek – Dubaj: specjalna oferta Emirates na kwiecień

29.3.13 Anonimowy 0 Comments

Dubaj, kosmopolityczne miasto oferujące moc atrakcji dla każdego podróżnika, jest teraz na wyciągnięcie ręki dzięki specjalnej ofercie cenowej linii Emirates na przeloty z Warszawy w kwietniu 2013 r. Atrakcyjne ceny na przeloty do Dubaju to doskonała okazja, aby doświadczyć wielokrotnie nagradzanego serwisu oferowanego na pokładach Emirates.Metropolia słynąca z imponującej panoramy, ciepłych wód Morza Arabskiego, doskonałej kuchni oraz niezapomnianych widoków pobliskiej pustyni na każdym kroku zachwyca turystów. Począwszy od atrakcji dla całej rodziny, takich jak parki wodne, ogromne akwarium ze zwierzętami morskimi czy parki rozrywki, po ekskluzywne centra handlowe, wyszukane restauracje i pięciogwiazdkowy luksus – wszystko to nie pozwala odwiedzającym Dubaj nudzić się ani przez chwilę. Poprzez specjalną promocję na loty z Warszawy do Dubaju w kwietniu 2013 roku linie lotnicze Emirates zachęcają podróżnych do odkrywania uroków tego miasta. Bilety dostępne są w cenie już od 1512 złotych w obie strony, a sprzedaż promocyjnej oferty trwać będzie do 31 marca 2013 r. Oferta dotyczy wylotów w dniach 1-5 kwietnia, 7-9 kwietnia oraz 16 kwietnia 2013 r.

Bilety są już dostępne w sprzedaży w biurze własnym przewoźnika oraz poprzez Call Center Emirates, a także u agentów IATA oraz na stronie www.emirates.com/pl.

Z uwagi na zwiększone zainteresowanie usługami Emirates, do 10 kwietnia br. włącznie trasa pomiędzy Warszawą i Dubajem obsługiwana będzie przez szerokokadłubowe samoloty typu Boeing 777 z 364 miejscami na pokładzie. Pasażerowie będą mogli jak zawsze doświadczyć wielokrotnie nagradzanej obsługi, a także skorzystać z szerokiego wyboru spośród 1400 kanałów dostępnych w nowoczesnym systemie rozrywki - ice Digital Wide-Screen.

Więcej informacji znaleźć można na  stronie www.emirates.com/pl.

 

0 comments: