Hotele,

Ryanair kwateruje na wielką skalę

18.2.13 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła, że notuje rekordowy miesięczny ruch na swojej stronie internetowej RyanairHotels.com, cenowej porównywarki hotelowej, z ponad 5,5 mln bazą unikalnych użytkowników w styczniu 2013 r., co stanowi wzrost o 300% w stosunku do poprzedniego miesiąca, oraz co zbiegło się ze styczniowym ruchem w rezerwacji biletów.


RyanairHotels.com jest wyszukiwarką Hoteli online w Europie (pod względem liczby dostępnych hoteli) oferuje pasażerom wybór z ponad 450.000 hoteli na całym świecie, w gwarantowanych najniższych cenach, jak również dodatkowe korzyści, w tym:
[caption id="attachment_6622" align="alignnone" width="640"] Michael O'Leary, szef linii Ryanair[/caption]

• elastyczność rezerwowania oraz anulowania  bezpłatnie (w zależności od wyboru pokoju)


• porównania pomiędzy setkami stron podróżniczych – gwarantując  najniższe stawki


• ponad 17 milionów prawdziwych opinii gości


 

Opracowana przez Ryanaira wyszukiwarka, dostarcza uczciwe oraz sprawdzone opinie, przy  najniższych cenach  pokoi. RyanairHotels.com stała się popularna od pierwszego uruchomienia w kwietniu 2012 roku i przeznaczona dla każdego budżetu, począwszy od małych, niezależnych hoteli do luksusowych pięciogwiazdkowych hoteli, wyświetlana w przyjazny sposób dla każdego użytkownika. Opinie wszystkich aspektów pobytu, od pokoi, przez personel oraz usług w zakresie dostępności, zapewniają kompletny przegląd przed dokonaniem rezerwacji – oraz gwarantuję najniższe ceny.


Dyrektor działu finansów, Garry Walsh powiedział:


„Jako największa europejska linia lotnicza, Ryanair jest przyzwyczajony do bicia rekordów i również teraz pobija rekord na naszej nowej wyszukiwarce hoteli RyanairHotels.com. Strona internetowa  przyciąga ponad 5,5 użytkowników logujących się w styczniu 2013 roku, co zbiegło się z gwałtownym wzrostem rezerwacji biletów, gdyż pasażerowie rezerwują letnie  wakacje dużo wcześniej.


RyanairHotels.com przeszukuje najtańsze hotele niż  jakakolwiek inna wyszukiwarka, aby nasi pasażerowie mogli uzyskać najniższe ceny przy maksymalnej dostępności do ponad 450.000 hoteli. Więc, czy szukasz budżetu lub 5-gwiazdkowego zakwaterowania znajdziesz go, w najniższych cenach, tylko w RyanairHotels.com.


Ryanair przewiezie prawie 80mln pasażerów w tym roku przy najniższych gwarantowanych cenach i bez żadnych dopłat paliwowych, natomiast RyanairHotels.com gwarantuje najniższe ceny hoteli w celu zapewnienia, pasażerom jeszcze większej oszczędności przy przelocie z nami".

0 comments: