liczba pasażerów,

Polacy pokochali Ryanair

19.2.13 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair ogłosił dziś ( 19 lutego ), że przewiózł o 28% więcej pasażerów z/do Polski w 2012 roku, w porównaniu z rokiem ubiegłym. 4.9 miliona polskich pasażerów wybrało gwarantowane najtańsze ceny połączeń, najlepszą punktualność i najmniej statystycznie zagubionych bagaży.


fot. pojechanewakacje.pl

Ryanair w Polsce przewiózł rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycje lidera na rynku. Ryanair
obecnie obsługuje rekordową ilość, ponad 146 niskobudżetowych połączeń z/do Polski, z 11 głównych
lotnisk w kraju.

Katarzyna Gaborec z Ryanair,powiedziała:

“Ryanair w 2012 roku w Polsce przewiózł najwięcej pasażerów co pozycjonuje linię lotniczą jako lidera na rynku. Poprzedni rok był wielkim sukcesem dla irlandzkiego przewoźnika, w tym otwarcie bazy operacyjnej we Wrocławiu i ogłoszenie kolejnej w Krakowie. W czasach recesji liczba pasażerów Ryanair wzrasta z miesiąca na miesiąc, gdyż konsumenci chcą jak najwięcej oszczędzić, korzystając z najniższych cen połączeń jakie oferuje Ryanair w porównaniu z innymi cenami połączeń jakie oferują inni przewoźnicy. Na chwilę obecną Ryanair oferuje rekordową ilość 146 połączeń z Polski.

Ryanair przewiózł o 28% wiecej pasażerów z/do Polski w 2012 roku, gdyż oferuje on najniższe ceny połączeń i najwyższą punktualność. W 2013 Ryanair planuje przewieźć 6 milionów pasażerów i nadal być numerem 1 w Polsce”

Statystyki za 2012 rok w Polsce
 

20112012WzrostPasażerowie Ryanair w Polsce 


3.84m 


4.9m 


+28%


  

0 komentarze: