ITM Warsaw,

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITM Warsaw

4.1.13 Anonimowy 0 Comments

Niezwykle atrakcyjnie zapowiadają się seminaria i prezentacje, które towarzyszyć będą zbliżającym się Międzynarodowym Targom Turystycznym ITM Warsaw. Wydarzenia będą się odbywać zarówno w salach na I piętrze, jak i w specjalnej strefie prezentacji na parterze hali targowej. 24 stycznia Shuli Golovinski podczas wykładu pt. That's OK, no need for your sponsorship... we've got enought money for our next event porozmawia z zainteresowanymi o tym, jak zarobić na konferencji. Bądź zawsze pod ręką, czyli jak wykorzystać potencjał mobile marketingu w turystyce to z kolei temat wykładu Katarzyny Kozłowskiej z Mobilepoint. W piątek 25 stycznia wyjątkowa propozycja dla przedstawicieli branży hotelarskiej - w ramach sesji Hotel w Internecie krok po kroku, moderowanej przez Krzysztofa Głąbińskiego z firmy YieldPlanet, poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia związane ze sprzedażą w Sieci:

  • Jak wycenić usługę? (Revenue Management);

  • Jak ją sprzedać? (kanały sprzedaży i dystrybucja);

  • Kim jest klient? (systemy recepcyjne i CRM);

  • Gdzie znaleźć kolejnych klientów? (nowoczesny marketing – media społecznościowe, SEM/SEO).


Szczegółowy program ITM Warsaw: www.itm-warsaw.pl/o-targach/program-targow.html

Seminaria dla profesjonalistów
Firma Travel Bidder organizuje strefę spotkań Travel Bidder Zone, skierowaną do oferujących usługi w branży MICE oraz ich potencjalnych klientów z agencji incentive, biur podróży oraz korporacji.
W ramach targów odbędą się warsztaty Meet The Bidder – spotkania „jeden na jeden” oferentów
i kupujących z branży MICE. Wśród oferentów znajdą się miedzy innymi: wyjątkowy hotel z kręgu polarnego z Norwegii, sieć DMC działająca w Portugalii i Hiszpanii, firmy DMC z Włoch, Ukrainy
i Polski. Udział w spotkaniach jest możliwy po dokonaniu wcześniejszej rejestracji: office@travel-bidder.com.

0 comments: