hotel,

Zarezerwuj nocleg i odbierz kasę

4.1.13 Anonimowy 0 Comments

Styczeń to dobry moment, by myśleć o wakacjach. Po świątecznym przejedzeniu, sylwestrowej gorączce i noworocznym bólu głowy można zacząć planować nie tylko ferie zimowe ale i kolejne wypady, wojaże i szaleństwa. Zwłaszcza, że w styczniu lokalo.pl codziennie oddaje kasę za rezerwację.

Planowanie wycieczek i krótkich wypadów z wyprzedzeniem ma swoje plusy. Konkretna data wyjazdu to zawsze jasny punkt, do którego można odliczać siedząc godzinami w pracy lub zakuwając przy książkach.  Ale przede wszystkim – mamy większy wybór miejsc noclegowych w najpopularniejszych terminach a wynajmujący bardziej skłonni są do negocjacji cenowych. Rezerwując noclegi na początku roku można liczyć nie tylko na rabat ale też na całkowity zwrot kosztów – jeśli rezerwacji dokona się w serwisie lokalo.pl o odpowiedniej godzinie.

W ramach akcji „Zwracamy kasę za rezerwację” każdego dnia, od 1 do 31 stycznia, jedna osoba dostanie zwrot kosztów wyjazdu zarezerwowanego za pośrednictwem serwisu. Co należy zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.lokalo.pl/zwracamykase i dokonać rezerwacji noclegu - ale zrobić to jak najbliżej godziny 19:00. Co istotne, proces rezerwacji musi zostać ukończony, a więc użytkownik musi wpłacić część lub całą kwotę (w zależności od warunków oferty). Codziennie jedna osoba, która będzie najbliżej tej godziny otrzymuje zwrot kosztów opłaconej rezerwacji - nawet do 1000 zł.

Na lokalo.pl można przebierać spośród ponad tysiąca ofert noclegów. Klasyczne „mieszczuchy” znajdą mieszkania i apartamenty w największych miastach w Polsce. Pokój dla dwóch osób
w centrum Poznania można wynająć za 80 zł za noc. Wielbiciele ciszy i wiejskiej sielanki z pewnością skuszą się na warmiński domek z widokiem na jezioro,  a amatorzy górskich przygód, którzy w okresie świątecznym nie zdążyli załapać się na  góralską imprezę, nadrobią zaległości wynajmując 6-osobową drewnianą chatkę niedaleko Karpacza.

 

***


Lokalo.pl to serwis rezerwacji noclegów oferujący zakwaterowanie w różnego rodzaju typach obiektów, takich jak np. mieszkanie, apartament, agroturystyka, domek letniskowy, kamping, hostel czy pensjonat. Serwis przeznaczony jest dla osób poszukujących ciekawej oferty noclegowej na terenie Polski. Umożliwia także wynajęcie swojego mieszkania i poznania ciekawych ludzi. To także szansa na dodatkowy dochód bez wysiłku. Zarówno rezerwacja jak i płatność odbywają się w całości online, co odróżnia Lokalo.pl od zwykłych serwisów oferujących oferty noclegowe.

0 comments: