cena,

Klienci biura podróży TUI nie płacą

6.12.12 Anonimowy 0 Comments

Serwis www.Lotnisko-Parkingi.pl  wraz z biurem podróży TUI przygotował akcję promocyjną, w której Klienci biura otrzymują parking przy lotnisku gratis. Poprzednie trzy odsłony cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Klientów, dlatego TUI postanowiło przedłużyć promocję.Promocja polega na przyznaniu Klientowi biura podróży TUI, który w terminie od 01.12.2012 r. do 10.12.2012 r. dokona rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej www.tui.pl oraz Call Center wakacji (imprezy turystycznej), kodu promocyjnego, który uprawnia do bezpłatnego skorzystania z parkingu przy lotnisku przez 8 dni i bezpłatnego transferu na i z lotniska.

Promocją objęte są wakacje (imprezy turystycznej) z katalogu: TUI Samolotem I i II, TUI Family, TUI Premium, TUI Zwiedzanie (wycieczki objazdowe) oraz TUI Fresh na sezon Lato 2013 oraz wakacje (imprezy turystycznej) z katalogu: TUI Samolotem, TUI Zwiedzanie, TUI Premium na sezon Zima 12/13. Aby skorzystać z promocji należy przy formularzu rezerwacyjnym znajdującym się na stronie www.Lotnisko-Parkingi.pl wpisać jednorazowy kod promocyjny, który Klienci TUI otrzymują w momencie założenia rezerwacji.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie http://www.tui.pl/public/repozytorium/promocje/listopad2012/regulamin_prezenty_na_online_listopad_parking_gratis_etapIV.pdf

0 comments: