Best Hotel Award,

Best Western najlepszą siecią hotelową w Polsce

4.12.12 Anonimowy 0 Comments

Sieć Best Western po raz kolejny potwierdziła swoją silną pozycję na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. W plebiscycie Best Hotel Award została uznana za najlepszą sieć hotelową w Polsce.

Best Western charakteryzuje nie tylko najszybszy rozwój na polskim rynku, ale też gwarancja międzynarodowych standardów i usług na najwyższym poziomie. W drugiej edycji rankingu Best Hotel Award sieć została doceniona przez gości hotelowych i otrzymała pierwsze miejsce w ogólnopolskiej kategorii „sieć hotelowa”, wyprzedzając zdecydowanie swoją konkurencję.

Po raz kolejny potwierdziliśmy, że sieć Best Western to idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących po kraju. Niezależnie od miejsca w jakim znajdują się nasi goście, zawsze mogą liczyć na najwyższy poziom usług za niewygórowaną cenę – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę.

Ponadto w tegorocznym rankingu Best Hotel Award, Best Western Hotel Kraków Old Town uzyskał piewsze miejsce wśród krakowskich hoteli z segmentu od 1 do 3 gwiazdek, powtarzając tym samym sukces z ubiegłego roku. Best Western Hotel Ferdynand został natomiast uznany za najlepszy hotel w Rzeszowie. Dodatkowo hotele należące do sieci, zlokalizowane w Katowicach, Warszawie, Osjakowie oraz Białymstoku, uplasowały się na drugich pozycjach w kategoriach odpowiednich swoim lokalizacjom.

Otrzymanie tylu wyjątkowych tytułów to dla nas najlepszy dowód zadowolenia gości odwiedzających hotele Best Western. Fakt ten cieszy nas tym bardziej, że funkcjonujemy na polskim rynku stosunkowo krótko  – podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu.

Plebiscyt został zorganizowany przez firmę Global Hotels & Travel, właściciela serwisu rezerwuje.pl. W rankingu wzięło udział 287 hoteli oraz 8 sieci hotelowych nominowanych w 46 kategoriach regionalnych i ogólnopolskich. Ponad 16 000 osób, oddało niemal 25 200 ważnych głosów. Patronat honorowy nad plebiscytem objęła Polska Organizacja Turystyczna oraz Polska Izby Turystyki.

O sieci Best Western

Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, która świętuje w tym roku 66 lat swojej działalności. Do sieci należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. Best Western Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

* Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.

0 comments: