bilet,

Złotówkowa oferta Ryanair. Podróżuj za grosze po Europie!

22.10.12 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair  ogłosiła, iż od dzisiejszej północy (24:00), 22 paź, zaoferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od zaledwie złotówki, na przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki w listopadzie oraz grudniu.  Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (25 paź).Złotówkowa oferta Ryanaira zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić płacąc kartą MasterCard Prepaid, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.

- Tylko Ryanair oferuje najniższe ceny biletów w Europie bez dodatkowych dopłat paliwowych. Dodatkowo zapewniamy najlepszą punktualność lotów przy ponad 1 500 połączeniach - powiedział Tomasz Żegliński z Ryanaira. - Od dzisiejszej północy (22 paź) do czwartku (25 paź), pasażerowie mogą rezerwować na www.ryanair.com bilety, których ceny zaczynają się od zaledwie złotówki, dając nam tym samym możliwość latania za bardzo niskie ceny oraz zakupienia na pokładzie naszych samolotów kalendarza charytatywnego za 45zł, którego całkowity dochód będzie przekazany dla Fundacji TVN.

Wyrwij się wspólnie z Ryanairem z ponurej jesiennej pogody lecąc z nami z 11 lotnisk w Polsce, w tym z Modlina, znajdującego się zaledwie 35 minut od centrum Warszawy, skąd latamy do 20 miast w Europie.

fot. pojechanewakacje.pl

0 comments: